Passat için Navigasyon&Multimedya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
iyi akşamlar, 2003 Passat 1.9Tdi highline (B5.5) ın orta gövdesindeki müzik çalar ve 6lı cd changerın yerine tam oturan, direksiyondaki düğmelerle uyumlu olan Navigasyon&multimedya cihazları var mı? Ben baktığımda kesin bilgiler alamadım burada sorayım dedim. Bu arabada klima en altta o yüzden galiba orta konsolla oynamaya gerek yok.
Önerdiğiniz cihazları paylaşırsanız sevinirim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
orta konsola oynamaya gerek yok, navitech'in falan tam oraya uygun navigasyonlu cihazları var, olmadı elektronikçiler ek vs boşlukları dolduruyorlar falan tertemiz ayarlıyorlar :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
http://www.hepsiburada.com/navitech...avigasyon-ve-multimedya-sistemi-p-OTDELNX207R

şunun ebatındakiler gayet iyi uyar gibi. BEn direk kullanmadığım için şu model muazzamdır demiyorum ama navitech'in ürünleri için tam anlamıyla fiyat&performans ürünü yorumları yapılıyor. Bi kaç oto elektronik mağazasını gezip fiyat&fikir alıp karar verebilirsiniz. Önerim adı sanı duyulmamış abuk subuk markalar taktırmayın, taktırmaya karar vermeden önce internette muhakkak araştırın. Hepsiburada.com'un yorumlar kısmı çok etkili bu konuda. Bilgisiz olup yazan yorumlar direk anlaşılıyor zaten, teknik taktik bam bam bam yazan yorumlar sizin için faydalı olacaktır :)

Edit: Mağazaları da muhakkak gezin. Montaj vs her şey dahil şekilde navitech falan taktırırsanız bi sıkıntı yaşamanız halinde doğrudan gidip hallettirebilirsiniz. İnternetten alıp taktırmanız halinde sadece montaj ücreti alırlar, muhtemel sıkıntılarda sırtını dönebilirler :)

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
http://www.hepsiburada.com/navitech...avigasyon-ve-multimedya-sistemi-p-OTDELNX207R

şunun ebatındakiler gayet iyi uyar gibi. BEn direk kullanmadığım için şu model muazzamdır demiyorum ama navitech'in ürünleri için tam anlamıyla fiyat&performans ürünü yorumları yapılıyor. Bi kaç oto elektronik mağazasını gezip fiyat&fikir alıp karar verebilirsiniz. Önerim adı sanı duyulmamış abuk subuk markalar taktırmayın, taktırmaya karar vermeden önce internette muhakkak araştırın. Hepsiburada.com'un yorumlar kısmı çok etkili bu konuda. Bilgisiz olup yazan yorumlar direk anlaşılıyor zaten, teknik taktik bam bam bam yazan yorumlar sizin için faydalı olacaktır :)

Edit: Mağazaları da muhakkak gezin. Montaj vs her şey dahil şekilde navitech falan taktırırsanız bi sıkıntı yaşamanız halinde doğrudan gidip hallettirebilirsiniz. İnternetten alıp taktırmanız halinde sadece montaj ücreti alırlar, muhtemel sıkıntılarda sırtını dönebilirler :)
Sağolun :) .

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hocam beni dinler misiniz bilmiyorum ama arabanız bence çok güzel bir araba, orjinal hali ile kalırsa hem trim sesi açısından hem görünüş açısından daha iyi olacaktır. İç olarak çok güzel bir araba bence karışmayın :)

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
ya nacizane bir tavsiye sizinle aynı teybi ve cd changeri 10 yıl kullandık octaviamızda ses kalitesi ve gücü netliği cok güzel bir ünite o, oraya bir double din yerine hoparlöerlerinizi yenilerseniz ses acısından cok hoş bir sonuç elde edersiniz

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
Hocam beni dinler misiniz bilmiyorum ama arabanız bence çok güzel bir araba, orjinal hali ile kalırsa hem trim sesi açısından hem görünüş açısından daha iyi olacaktır. İç olarak çok güzel bir araba bence karışmayın :)
ya nacizane bir tavsiye sizinle aynı teybi ve cd changeri 10 yıl kullandık octaviamızda ses kalitesi ve gücü netliği cok güzel bir ünite o, oraya bir double din yerine hoparlöerlerinizi yenilerseniz ses acısından cok hoş bir sonuç elde edersiniz
Fikriniz için teşekkürler ama hem CD changer hem radyonun bazı tuşları çalışmıyor ki ben radyo pek dinleyen birisi değilim genellikle USB bellekten dinliyorum. Navigasyon olarak da kullanmak istediğim için böyle bir multimedya ekranı taktirmak istiyorum. Zaten belli bir süre bunlarla kalacak gibi baya bı değişecek parça var. :D

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
Zaten tam oturan bir ekran bulamazsan bunları yaptırıp cd ye yükler yükler dinlerim mecburen, görsel ve işitsel olarak rahatsız edici bir şeyi takmam.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım