KAPALI Passat mı SuperB mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak23

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
16
13
595
elazığ
Merhabalar. ÖTV muafiyetinden yararlanarak bir araç almayı düşünüyoruz. Passat 1.6 TDI Comfortline ve SuperB 1.6 TDI Prestige arasında kaldık. ÖTV muafiyetinden yararlanarak alacağımız için 5 yıl satamayacağız o yüzden konforlu olmasını istiyoruz. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden sağolun arkadaşlar.
NOT: LÜTFEN BAŞKA ARAÇLAR ÖNERMEYİN. ÖNERİLERE KAPALIYIM...

renegallimard

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
59
50
970
superb..

çünkü superb'ün passat'a şu konuda geri kalıyor diyebileceğiniz hiç bir özelliği yok..

işçilik, konfor, genişlik, yol tutuş, motor.. bence çok yakınlar, üstüne üstlük superb daha ucuz..

açık söyliyim iki arabayı da kullandım, passat neden daha pahalı araba anlamadım.. tek sebebi vw daha bilindik marka, başka bir açıklaması olamaz.. ikinci eli de zaten güçlenmiştir artık skoda'nın, her yerde görüyorum arabalarını.. demek ki tutuyor..

burak23

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
16
13
595
elazığ
selam aleyküm ben iki araçıda iyici kullandım eger hız ve arabayla oynamak istiyorsan tabikide passat ama yok ben konforuma önem veriyorsa rahat yolculuk yapmak istiyor kesinlik süperb tavsiye ederim
Konfor benim için çok önemli görüşünü belirttiğin için sağol
superb..

çünkü superb'ün passat'a şu konuda geri kalıyor diyebileceğiniz hiç bir özelliği yok..

işçilik, konfor, genişlik, yol tutuş, motor.. bence çok yakınlar, üstüne üstlük superb daha ucuz..

açık söyliyim iki arabayı da kullandım, passat neden daha pahalı araba anlamadım.. tek sebebi vw daha bilindik marka, başka bir açıklaması olamaz.. ikinci eli de zaten güçlenmiştir artık skoda'nın, her yerde görüyorum arabalarını.. demek ki tutuyor..

suanki araç b5.5 passat ama skodaya aklım çok kayıyor kafamı karıştırıyor çünkü higline passatla aynı donanım galiba superb 1-2 aya kadar elimde olacak :)

bu donanımlardaysa eğer tabikide superb , diyceksinizki passat daha yakışıklı bence hayır halojen farlarıyla inanın çok itici
bencede farlar çok kötü katılıyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Superb çünkü daha dingin, bir tık daha konforlu, fiyatı daha uygun ayrıca devasa boyutlara sahip. Passat çünkü hem sürüşü daha zevkli hem iç mekanı göze daha hoş geliyor hemde marka algısı daha yüksek.

tbaglan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
6
1
595
Ankara
Passat mı Superb mi?
Kullanım karakterinize göre değişir.
Agresif ve limitlerde araç kullanmayı seviyorsanız tabiki Passat.
Günlük kullanım için fiyat-konfor,
Fiyat-donanım açısından Superb bir adım önde.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
bence passat çünkü marka değeri 2.el de sorunsuz sert bakışları
OTOPARK.COM un videosuna bak
supeb :
passat:

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Konfor benim için çok önemli görüşünü belirttiğin için sağol

suanki araç b5.5 passat ama skodaya aklım çok kayıyor kafamı karıştırıyor çünkü higline passatla aynı donanım galiba superb 1-2 aya kadar elimde olacak :)

bencede farlar çok kötü katılıyorum.
Bende de b5 passat var b8i kullanırken konforunu hiç beğenmedim o b5 ve b5.5in yumuşak yaylana yaylana gitme hissiyatından çok uzak. Superb daha yumuşak deniyor ama onu kullanmadım.

sametatsoy

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
5
2
595
Güzel insanlar bakın
Passat 1.6 TDI DSG Highline donanımı 145 bin lirayken
1.6 TDI DSG SüperB Prestige donanımı 125 bin lira ki emin olun prestige donanımı highline donanımından çok daha fazla özelliğe sahip ki bunun üstüne skodanın çok güzel özellikleri fazla fazla eşya gözleri de dahil yani daha hala passat demenin amacı nedir anlayamıyorum

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Güzel insanlar bakın
Passat 1.6 TDI DSG Highline donanımı 145 bin lirayken
1.6 TDI DSG SüperB Prestige donanımı 125 bin lira ki emin olun prestige donanımı highline donanımından çok daha fazla özelliğe sahip ki bunun üstüne skodanın çok güzel özellikleri fazla fazla eşya gözleri de dahil yani daha hala passat demenin amacı nedir anlayamıyorum
Marka algısı denen bir şey var. Birde 2.el durumuda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım