PC FORMAT YARDIM

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Arkadaşlar format atıcam Windows 8 veya Windows 10 yüklemek istiyorum nereden bulabilirim ücretsiz olarak

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,302
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Benden :D
Valla torrent'lere de çok fena darbeler geldi. Ben de bilemiyorum artık.
Çok darda kalırsan bir daha iletişime geçelim :)

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Windows'un güncel sürümlerini doğrudan Microsoft'tan edinebilirsiniz. Öncelikle en güncel sürümü yani Windows 10'u, güncelleştirmeleri ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.

Şuradan Windows 10 indirme aracını edindikten sonra;
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

Aracı çalıştırıp "Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur" seçeneği ile güncel bir ISO dosyası elde edebilirsiniz. Daha sonra ister bu ISO dosyasını bir DVD'ye yazarak kullanabilir, ya da Rufus vb. bir yazılımla anakartınıza göre BIOS veya UEFI kurulum için gerekli ayarlarda bir USB belleğe yazarak bir kurulum USB'si elde edebilirsiniz.

Eğer bir Windows lisansınız yoksa kurulum esnasında aktivasyon işlemlerini atlayıp Windows'u deneme sürümünde başlatabilirsiniz fakat daha sonra ya bir Windows lisansı satın almalı, ya da çeşitli yazılımlarla bir şekilde Windows'u etkinleştirip :) o şekilde kullanmaya devam etmelisiniz ki bir ay sonunda sisteminiz kısıtlanmasın.

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bilgisayarınız ilk geldiğinde içinde Windows'la geldiyse lisansını oluyor diye biliyorum o kodu bir yerlerden çıkarıyorlar. Uzun süre kullanıcaksanız 40 TL'ye alabilirsiniz W10'u.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,302
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bilgisayarınız ilk geldiğinde içinde Windows'la geldiyse lisansını oluyor diye biliyorum o kodu bir yerlerden çıkarıyorlar. Uzun süre kullanıcaksanız 40 TL'ye alabilirsiniz W10'u.
OEM Windows'un lisans kodu sadece ilgili Windows sürümü için geçerli oluyor. Tutturmak kolay olmuyor :)

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
YÜKLEDİM
Ekran Görüntüsü (378).png

Windows'un güncel sürümlerini doğrudan Microsoft'tan edinebilirsiniz. Öncelikle en güncel sürümü yani Windows 10'u, güncelleştirmeleri ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.

Şuradan Windows 10 indirme aracını edindikten sonra;
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

Aracı çalıştırıp "Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur" seçeneği ile güncel bir ISO dosyası elde edebilirsiniz. Daha sonra ister bu ISO dosyasını bir DVD'ye yazarak kullanabilir, ya da Rufus vb. bir yazılımla anakartınıza göre BIOS veya UEFI kurulum için gerekli ayarlarda bir USB belleğe yazarak bir kurulum USB'si elde edebilirsiniz.

Eğer bir Windows lisansınız yoksa kurulum esnasında aktivasyon işlemlerini atlayıp Windows'u deneme sürümünde başlatabilirsiniz fakat daha sonra ya bir Windows lisansı satın almalı, ya da çeşitli yazılımlarla bir şekilde Windows'u etkinleştirip :) o şekilde kullanmaya devam etmelisiniz ki bir ay sonunda sisteminiz kısıtlanmasın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım