Peçete Esprisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Bilenler eski testlerde olan peçete muhabbetini; peçete testini anlatabilir mi?

ALEXIST

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
14
18
645
31
Yalova
Seat Leon testinde arabanın frenleriyle alakalı bi eleştiri vardı sanırım ve bu testin üzerine Seat Club Turkey forumundakiler Otopark' a kin bürümüştü neredeyse. Tek dertleri Otopark olmuştu ve forumlarında epey tartıştılar. Bi Seat Leon kullanıcısı da arabasını övmek ve Otopark' ı kötülemek amacıyla "Geçen bi fren yaptım, arkadaki peçete öne geldi." minvalinde bi yorum yapmıştı. Ona gönderme yapıldı yanlış bilmiyorsam Auris testinde.

Edit: Cevap verilmiş ben yazarken.

Son düzenleme:

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
İnanın çok güldüm. Bir kaç eski test videosunda denk geldi ama anlamamıştım. Teşekkür ederim. Seat Club'a ayar verilmiş demek. :)

Bizimkiler leon testinde frenlerini eleştirmişlerdi seat clubtr de bunun konusu açılmış :D adamın birisi demişki frenleri kötü falan değil geçen bi fren yaptım arkadaki peçete kucağıma geldi demiş bizimkilerde o kişiye gönderme yapmıştı :D
Seat Leon testinde arabanın frenleriyle alakalı bi eleştiri vardı sanırım ve bu testin üzerine Seat Club Turkey forumundakiler Otopark' a kin bürümüştü neredeyse. Tek dertleri Otopark olmuştu ve forumlarında epey tartıştılar. Bi Seat Leon kullanıcısı da arabasını övmek ve Otopark' ı kötülemek amacıyla "Geçen bi fren yaptım, arkadaki peçete öne geldi." minvalinde bi yorum yapmıştı. Ona gönderme yapıldı yanlış bilmiyorsam Auris testinde.

Edit: Cevap verilmiş ben yazarken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım