Pedal Seti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Selamlar,

Hill & Toe için gaz ile freni birbirine alt kenarda yakınlaştıracak bir pedal seti arıyorum.

Malum araç Alfa Romeo olunca, dandirikten bir pedal seti için bile acayip fiyatlar istiyorlar. Örneğin:
Alfa pedal seti

Tabi o parayı verecek göz bende yok:)

OEM ürünlere baktım, sparco'nun makul fiyatlı ürünleri var. Örneğin şu ürün tam benim ihtiyacımı karşılacak cinsten, çünkü gaz pedalı sol alt kenarında ekstra çıkıntı var:
Yurt dışı sparco

Ama yurt dışından 30€ limiti falan sıkıntı biraz.

O sebeple TR'de sparconun aşağıdaki ürünleri baya yaygın:
Sparco 1
Sparco 2
bunlardan kullanan olmuş mudur? Yada benzer şekilde tavsiye verecek

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
abi yurt dışı linkindeki olan ürün güzele benziyor fakat bunlar ıslak ayakkabıyla kullnaırken kayma durumu olurmu acaba diye bir düşünce geldi aklıma

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
abi yurt dışı linkindeki olan ürün güzele benziyor fakat bunlar ıslak ayakkabıyla kullnaırken kayma durumu olurmu acaba diye bir düşünce geldi aklıma
Şu Sparco 2 diye paylaştığımda yüksek ihtimal kayma sorunu olur. ama Sparco 1'de kauçuklar var, onlar maçı kurtarır diye düşünüyorum.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
yaani abi ama orjinali daha mantıklı belki yurt dışından daha ucuza bulunabilir, bence hiç girme sparco işine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım