Petlas kışlık lastiği kullanan oldu mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Malum kış yaklaştı petlas uygun fiyat etiketi ve orta kaliteye sahip tabi bence benim kullandıklarıma göre peki sizin fikriniz nedir

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Bizim kış lastikleri petlas kardeş. Fiyatını hatırlamıyorum aldığımızda. 2 sene önce aldık. Yani tokatta çok soğuklar olmuyor. Sıkıntı yaşamadık hiç

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,200
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çalışma aralığındaki sıcaklarda gayet iyi, karda buzda bırakmıyor da. Biraz yol gürültüsü alıyor ve hafif hava ısındığı anda ıslak yolda falan direkt kayıyor. Sıcaklık çalışma aralığında değilse biraz sıkıntı çıkarıyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ben leon'da silecek suyunun dahi donduğu havalarda kullandım. şehirler arası düz yolda önüme köpek çıktığında kolayca durabildim, kontrolü kaybettirmedi. bayağı mücadeleli geçmesini bekleyip çekiş kontrolünü kapadığım karlı yokuşlarda bile sorunsuz şekilde yola tutundu. yol gürültüsü ise fazlaydı. soğukta gayet başarılıydı ama sıcak havadaki durumunu hiç bilmiyorum.

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
Focus'da iki kış Petlas kış lastiği kullandım. İstanbul'da karlı geçen birkaç günlük süreçte ve Uludağ seyahatimde deneme fırsatım oldu. Yol tutuşta ve fren mesafesinde yaz ayından farkı yoktu. Kalkışlarda da zorlanma gözlemlemedim, cam gibi buzlu yüzeyde dahi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım