Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Son yıllarda kendinden bolca söz ettiren Peugeot, B kompakt SUV sınıfındaki modeli 2008’i baştan aşağı yeniledi. Tasarım detaylarının yanısıra, sürüş asistanları ve kullanım alanları gibi konularda da oldukça iddialı olan 2008’i her açıdan değerlendirdik. İyi seyirler!

+ Yalıtım
+ Donanım Zenginliği
+ Fiyat
+ Tasarım Detayları
+ Saklama Alanları
+ Şanzıman
– Arka Kol Dayama Yok
– Multimedya Yavaş
– Geri Görüş Kamerasının Çözünürlüğü Düşük

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
canlısını görmedim daha fakat birkaç yerde izlemiştim testini ful donanımlısı alımlı duruyor...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
İç mekana direksiyon hiç uymuyo ya sanki ikisi farklı bi arabay ait

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Yolda birkaç defa gördüm, dıştan güzel duruyor. Ancak Peugeot'nun servisleri kısa süre önceye kadar çok kalitesizdi. Son durumu bilmiyorum ancak aynıysa gidip o markadan araç alınmaz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu konsept araçları pek sevmesem de bu 2008'i oldukça beğendim. Özellikle iç ve dış tasarım, malzeme kalitesi hiç B segment gibi durmuyor. Lakin 208 bin lira da insan işi değil.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım