KAPALI Peugeot 508 1.6 e HDİ 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinasi

Profesör
18 Eyl 2016
154
107
1,135
Adana
Arkadaşlar bi aksilik çıkmaz ise bu ayın sonuna doğru arabayı değiştiriyoruz sizede danışmak istedim. Bizde şuan VW jetta 1.6 FSI comf. 2006 var 100.000kmde 2.sahibiyiz aslında arabamızdan memnunuz ama biraz daha az yakan yüksek model bir şey alalım diyoruz. Bütçemiz daha fazlaydı ama ailem benim eğitimimi daha önemli gördüğü için bütçeyi 50-55 arasına çekti. Bu araba ilgimizi çekti d sınıf bir araba bunun özelliklerinde passatlar 70den başlıyor ve çok az yaktığını söylüyolar ama biraz ağır kanlı gibi stage 1 istiyo :) yani diyeceğim biraz uzattım ama babamı da düşünsüren acaba bunu alırsak jettayı sattığımız için pişman olur muyuz? Bundan önce eskort vardı güzel arabaydı jettayı aldıktan sonra babam VW aşık oldu. Yani babamın gönlün 1BMW 2VW :D şimdiden teşekkür ederim inşallah bir sıkıntı olmaz.
Not:şanzımanın sarsıntılı olduğunu söylüyolar bunun hakkındaki yorumlarınız neler yani arabayı sattırcak kadar sarsıyor mu bazıları yazılımla iyileştirildiğini söylüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rantli-1.6-e-hdi-otomatik-508-394951097/detay

Son düzenleme:

DarthWider

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
17
17
595
Merhaba, 508 D segment oluşu 2.elde uygun fiyatlara bulunabilmesi, birde çok ekonomik motoruyla iyi bir seçenek. Bende citroen c4 var aynı motor ve şanzuma sahipler. Motorun herhangibir kronik sorunu yok bi çok markaya da bu motoru veriyor PSA, tüketim olarakta asla üzmez. Burdaki en büyük sorun robotize şanzuman özellikle 1 ve 2 viteslerde ciddi yığılma yapıyor ve ciddi konforsuz, yokus yukarı vs denk gelirseniz vites düşürsemmi yuksektsemmi diye arada kalıyor iyice saçmalıyor, alışılırmı derseniz istanbul gibi trafiğin yoğun olduğu surekli 1-2-3 viteslerde geziyorsanız zor alsırsınız, kasıntı ve yığılma bi yerden sonra bezdiriyor insanı.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Eğer mcp alışırsanız bir sıkıntı olacağını sanmam şimdi arabanın yılını düşünmek lazım 2012 yılında tork konvertörü konulsa bu araba çok yakıyor ve gitmiyor diye isyan eder herkes,çift kavrama konulsa bozulma riski var denir.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Araç vites atacağı sırada ayağınızı gazdan çekip, vites attığı anda tekrar gaza koyarsanız, sıkıntı yaşmazsınız... ama yani bu bir beceri işi ve konforlu bir durum değil.. otomatik olunca İnsan bunu düşünmek istemiyor.. bende aynı motor ve şanzıma sahip C4 kullanmıştım bir süre..oradan biliyorum

Sizi üzebilir.. otomatikten dahi soğutabilir... yoksa araç bence fiyatına göre iyi.. motoru üzmez ve tutumlu.. süspansiyonları biraz yeterisz deniyor ama alıcı gözüyle kullanmadım..duydum sadece...

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Arkadaşımda aynı kombinasyonun sedefli beyazı vardı şanzımana alışamadı sevemedi. 6 ay sonra satıp sedan astra j aldı dizel, şuan çok memnun.

eren1977

Taklacı Güvercin
30 Ocak 2017
5
2
295
2012 model Peugeot 508 e-hdi auto6r aracım var, emin olun abartıldığı gibi bir durum söz konusu değil. Bür süre önce 120.000 km'de iken volant, baskı ve balata değişimi yapıldı. Malzemeler 1.450 TL, işçilik 250 TL olmak üzere 1.700 TL tuttu. Hem sorunsuz hem de düşük yenileme maliyeti olan bir şanzuman. Geçenlerde bir tanıdığımın audi a4 aracının şanzumanı arızalanmış, 7.000 tl masraf etmiş.

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
Bulabilirseniz dizel otomatik insignia bakın derim passat pahalı geliyorsa insignia sizin daha rahat alabileceğiniz bir araba olur. Robotize şanzıman genelde can sıkıyor boşuna al sat yaparsınız paranız heba olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım