Photon Led Xenon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeremDK

Profesör
2 Şub 2017
204
203
1,185
istanbul
bu son zamanlarda photon led xenon her araca uyumlu diye çıkan farmı ampulmu nedir bu bilen varsa bi aydınlatabilirmi :D:D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Fotoğrafları bile göz alıyor. Büyük ihtimal apaçi işidir. Merceksiz olmaz o işler bence. Ayrıca Led Xenon nedir ya, farklı şeyler değil mi bunlar ? :D

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Fabrikada aracın opsiyonuyla alınmadıkça ben tavsiye etmiyorum. Arkadaşımda honda civic son kasadan önceki modele denedi, nasıl işse karşıdan araca baktığınızda araç ben buradayım diyor, farlardan, dağı taşı aydınlatır performansı bekliyorsunuz ama aracın içine geçtipinizde aynı efekti malesef sunmuyor..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,787
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Xenon ampulun muayeneden gecemeyip led ampullerin gecebilmesi kadar mantiksiz, sacma bir uygulama gormedim ben. Bu sacmaligin farkina varip duzenleme getireceklerdir muhakkak.

dilara34

Düz Yol Gazcısı
28 Kas 2017
3
2
245
Neden reklam diye nitelendiriyorsunuz? Bir bayanın arabalara olan merakını ve çeşitli sitelere yaptığı yorumları? Reklam yapan kişileri bana önerirseniz sizin gibi altına yorum yapıp site kullanıcıları için test etmek istediğimizi yazabilirim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Neden reklam diye nitelendiriyorsunuz? Bir bayanın arabalara olan merakını ve çeşitli sitelere yaptığı yorumları? Reklam yapan kişileri bana önerirseniz sizin gibi altına yorum yapıp site kullanıcıları için test etmek istediğimizi yazabilirim.
Zaten bahsettiginiz sekilde sitede bayan var biz kadin ismini garipsemedik. Uyelik aciyorsunuz direk gelip photon adi gecen basliga yazi yazip ovuyorsunuz. Yemezler hocam yemezler .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım