Polo Allstar Apple Car Play

MOVISTAR

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
9
Merhabalar, Polo Allstar modelinde büyük ekran multimedya mevcut birazcık araştırdığımda aslında apple car playin olduğunu fakat etkinleştirmek için serviste 1800 tl civarı bir ücret ödemem gerektiğini öğrendim.Vag Com tarzı birşey ile aktifleştirmem mümkün mü? Kocaman ekran var fakat hiçbir işe yaramamakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

aaygen

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
503
Marka
Ford
ücret ödemeden etkinleştirmek mümkün değil bildiğim kadarıyla, en azından vagcomla olmuyor

TuncYcl

Profesör
Beğeni puanı
969
Marka
BMW
Bence degecek bir harcama, dogus fiyatlari liste degil bir sekilde indirim alabilirsiniz bence. Taksici gibi gezmekten cok daha iyi.

aaygen

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
503
Marka
Ford
servis dışında dışarıda da yapıyorlar bu arada ben onu eklemeyi unuttum, ender elektronik'e sorulabilir İstanbul'daysanız, başka yer bilmiyorum ama illa ki vardır.
Fiyatlar yakın olacaktır ama, carplayin vagcomla vs. açılamamasının sebebi Volkswagen serverlarında aktivasyon koduyla o özelliğin araca tanıtılıyor olması, aktivasyon kodu illa ki gerekli yani. Bir hack mevzusu da var galiba ama varsa bile bence çok sağlıklı olmaz

MOVISTAR

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
9
servis dışında dışarıda da yapıyorlar bu arada ben onu eklemeyi unuttum, ender elektronik'e sorulabilir İstanbul'daysanız, başka yer bilmiyorum ama illa ki vardır.
Fiyatlar yakın olacaktır ama, carplayin vagcomla vs. açılamamasının sebebi Volkswagen serverlarında aktivasyon koduyla o özelliğin araca tanıtılıyor olması, aktivasyon kodu illa ki gerekli yani. Bir hack mevzusu da var galiba ama varsa bile bence çok sağlıklı olmaz
Teşekkür ederim keşke her araca tanımlanmış olsaydı. Olan birşeyi kullanmak için para vermek koyuyor bana :(

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
14,927
Marka
Volkswagen
Multimedyanızın fotoğrafını atarsanız uyumlu olup olmadığını söyleyebilirim. Her 6.5 inçlik medya uyumlu değil. Ekranın uyumluysa usb girişini de carplay destekleyenle değiştirmen gerekiyor.

MOVISTAR

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
9
Multimedyanızın fotoğrafını atarsanız uyumlu olup olmadığını söyleyebilirim. Her 6.5 inçlik medya uyumlu değil. Ekranın uyumluysa usb girişini de carplay destekleyenle değiştirmen gerekiyor.
Bunun aynısı. Umarım ufak bir masrafla kurtulurum.

Ekli dosyalar

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
14,927
Marka
Volkswagen
Mute tuşu yerine Voice tuşu olması lazım ki carplay desteklesin. Ben desteklemiyor diye biliyorum.

ardzngn

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
10
Marka
BMW
Evet mute yerine voice olmalı. Mib2'lerde parça kodu 19A ile biten cihazlar desteklemiyor. 24A ile bitenlerde mute yerine voice tuşu bulunuyor, geri görüş kamerasını destekliyor (o dönemlerde geri görüş kamerası opsiyonunu ekleyerek bu multimedyanın gelmesini sağlayabiliyordunuz) ve AppConnect (CarPlay, AndroidAuto, Mirrorlink) aktifleştirilebiliyor. 2016 yılında aldığım Golf aracımda multimedya 19A versiyonu olduğu için ben de zamanında etkinleştirme yapamamıştım.