Polo Blue GT testi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanculha

Asfalt Kurutucu
2 Ocak 2017
47
47
595
Merhaba Otopark ailesi ve And Mehmet Çetin,

Yaklaşık son 2 senedir her gün düşünü kurduğum ehliyetimi almama kısa bir süre kaldı. Ve ilk arabamı hemen almak istiyorum. Yaklaşık 1 senedir kendi çapımda edindiğim bir sürüş tecrübe(cik)m var :)). Ben de bu sürüş tecrübemi artırmak adına ilk alacağım araba olarak gözüme Polo BlueGT'yi kestirdim. Hem fiyatı uygun hem performans verileri tatmin edici. Ancak her ne kadar araştırmış olsam da bir türlü tatmin edici bir deneyimli anlatım videosu bulamadım. Sizin uzun zamandır sıkı bir takipçiniz olarak beğenerek izlediğim videolarınızda bulunan hiçbir anlatım detayını araştırmamda bulamadım. Bu yüzden benim gibi birçok gencin ilk arabası olarak görmek isteyeceği Polo BlueGT testinin çekilmesini sizden ısrarla rica ediyorum.
İyi günler :)

2016-volkswagen-polo-gti-dsg-8.jpg
volkswagen-polo-blue-gt-112890.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşgeldiniz, umarım dilediğiniz bu arabaya sahip olabilirsiniz :)

furkanculha

Asfalt Kurutucu
2 Ocak 2017
47
47
595
Hoşbulduk :) Uygun dememin sebebi 7 ileri DSG şanzımanla birlikte 150 HP'lik bir motor olması. Uzun yolda 7. vites 2000 devir hesabı yani :D

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
blue gt ilk çıktığında böle bir arabanın varlığından haberdardım fakat hiç canlısını görmemiştim mersinden adanaya giderken sağ şeritte gördüm kendilerini o zamanlar manuel fd6 var daha önce 1.2tsi polo yemişliğim vardı fd6 yla yine donanım olarak dolu 1.2tsi zannetmiştim yol açsın diye biraz dürtükledim arkadan iyi uzamıştı sonra ışıkta durduğumda arkadaki yazıyı gördüm tamam dedim.. bence güzel araba ama ben bu arabayı ikinci basamak olarak öneririm sana ilk önce düşük paralı bir araba al kendine şehiriçinde manevraydı parktı bunları öğren sonra geçersin kendi fikrim ama sen bilirsin yinede bi blue gt yi çizmek var bide sallıyorum clio 3ü :D

furkanculha

Asfalt Kurutucu
2 Ocak 2017
47
47
595
blue gt ilk çıktığında böle bir arabanın varlığından haberdardım fakat hiç canlısını görmemiştim mersinden adanaya giderken sağ şeritte gördüm kendilerini o zamanlar manuel fd6 var daha önce 1.2tsi polo yemişliğim vardı fd6 yla yine donanım olarak dolu 1.2tsi zannetmiştim yol açsın diye biraz dürtükledim arkadan iyi uzamıştı sonra ışıkta durduğumda arkadaki yazıyı gördüm tamam dedim.. bence güzel araba ama ben bu arabayı ikinci basamak olarak öneririm sana ilk önce düşük paralı bir araba al kendine şehiriçinde manevraydı parktı bunları öğren sonra geçersin kendi fikrim ama sen bilirsin yinede bi blue gt yi çizmek var bide sallıyorum clio 3ü :D
:D Şu son 1 senedir Albea 1.3 Multijet kullanıyorum. 70 beygir 180 Nm torklu. Acemilikten çıkışa geçiyorum kendimce :D

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
382
909
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Bunların 4 kapılı olanı da var sadece gt ydi galiba ben kullanmıştım cok iyi gidiyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
4 kapı bildiğim kadarıyla yine aynı, BlueGT diye biliyorum fakat opsiyon olarak gözüküyordu iki kapılı olana belli bir fark ödenerek alınıyordu. Bu arada sitede 2-3 tane Polo testi var bir de BlueGT bir de TDI, şimdi 1.0 TSI çıkar falan derken Polo çok ya, sadece motor farkı var çekmezler heralde. Keşke çekseler orası ayrı, aynı arabanın farklı rengini çeksinler yine izlerim de yok işte :)

furkanculha

Asfalt Kurutucu
2 Ocak 2017
47
47
595
Aslında pistte bile test edilebilir. Gerçekten şu arabayı almak için And ve Sinan reisin onayı önemli :D

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
4 kapı bildiğim kadarıyla yine aynı, BlueGT diye biliyorum fakat opsiyon olarak gözüküyordu iki kapılı olana belli bir fark ödenerek alınıyordu. Bu arada sitede 2-3 tane Polo testi var bir de BlueGT bir de TDI, şimdi 1.0 TSI çıkar falan derken Polo çok ya, sadece motor farkı var çekmezler heralde. Keşke çekseler orası ayrı, aynı arabanın farklı rengini çeksinler yine izlerim de yok işte :)
sadece motor farkı olacağını sanmıyorum evet 4kapı opsiyon oluyor

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Küçük ve güçlü bir araç ehliyeti yeni alan biri için biraz fazla bana göre ve yaklaşık 8 senedir piyasada olan bir b sınıfına yaklaşık 75k para bağlamazdım. 1.2 tsi dsg çok daha mantıklı olur bana göre. Tabi son karar sizin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım