Polonya’dan selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
arkadaşlar hepinize selamlar, ismim yiğit 25 yaşındayım ve şuanda erasmus programıyla temmuz ayının sonuna kadar bir aksilik çıkmazsa polonya’da yaşıyor olacağım. burada yaklaşık 4000 tl’ye 1998 model opel astra g 2.0 di (60kw, 82hp) model araba satın aldım ve dönerken de memleketime, izmir’e götürmeyi planlıyorum.. aslında çok uzun süredir youtube’dan takip ediyorum ama siteye kayıt olmak bugüne nasipmiş diyelim. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar, herkese selamlar sevgiler..

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
Hoşgeldiniz keyifli forumlar, Polonya'nın kurallarını bilmiyorum fakat ülkeye getirmek için vatandaş olmanız gerekmez mi ?
185 gun yurtdisinda kalinca 730 gunlugune arabayi turkiye’ye getirebiliyoruz. gitmeden once bayagi arastirmistim, abim araciligiyla ankara’da buyukelciliklere ve telefon ile bir gumruk müdürlüğüne de sorduk, artik temelli dönüşte bile emekli dahi olsanız araç turkiye’de 730 gun kalabiliyor. erasmus öğrencisi olduğum için vatandasliga ihtiyacım olmadigini soylediler, diger turlusunu bilemeyeceğim.. ayrica polonya’nin ne dedigi onemli degil, sonucta arabayi turkiye’ye sokuyoruz.. :) avrupa içinde arabanin nereden alındığı, plakasinin hangi ulkeye ait olduğunun veya hangi ulkenin vatandaşı oldugunuz pek kimsenin umrunda degil. herkes avrupa birliği vatandaşı..

Son düzenleme:

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
604
1,464
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
185 gun yurtdisinda kalinca 730 gunlugune arabayi turkiye’ye getirebiliyoruz. gitmeden once bayagi arastirmistim, abim araciligiyla ankara’da buyukelciliklere ve telefon ile bir gumruk müdürlüğüne de sorduk, artik temelli dönüşte bile emekli dahi olsanız araç turkiye’de 730 gun kalabiliyor. erasmus öğrencisi olduğum için vatandasliga ihtiyacım olmadigini soylediler, diger turlusunu bilemeyeceğim.. ayrica polonya’nin ne dedigi onemli degil, sonucta arabayi turkiye’ye sokuyoruz.. :) avrupa içinde arabanin nereden alındığı, plakasinin hangi ulkeye ait olduğunun veya hangi ulkenin vatandaşı oldugunuz pek kimsenin umrunda degil. herkes avrupa birliği vatandaşı..
ohoo ben 5 yıldır California'dayım o zamaan Türkiye'de olmayan bir araba getirip kupon olma vakti hahahaha :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Hoş geldiniz.
Polonya'da Türkçe bilen İt personeline bolca ihtiyac var diye duydum. Eğer bilgisayar üzerine bir bölümde iseniz, bu konuda çok şanslısınız. Benim yiğenim şu an o şekilde polonyada iş kovalıyor. Aile durumum olmasa gitmek isterdim . En az 3500 euro maaş ile iş başı yapmak mümkün.

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
Hoş geldiniz.
Polonya'da Türkçe bilen İt personeline bolca ihtiyac var diye duydum. Eğer bilgisayar üzerine bir bölümde iseniz, bu konuda çok şanslısınız. Benim yiğenim şu an o şekilde polonyada iş kovalıyor. Aile durumum olmasa gitmek isterdim . En az 3500 euro maaş ile iş başı yapmak mümkün.

bölümüm bilgisayar ile pek alakali degil ama IT işlerinden bayagi iyi anlarim. daha normal bir saatte size bir ozel mesaj atip rahatsiz edebilirim.. :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
bölümüm bilgisayar ile pek alakali degil ama IT işlerinden bayagi iyi anlarim. daha normal bir saatte size bir ozel mesaj atip rahatsiz edebilirim.. :)

Ben sadece duydum ve bana teklif edildi. benim bildiğim sana yazdıklarım kadar. Türkçe bile personel aranıyor ilenlarına bakmanı tavsiye ederim. Sanırım Uzak masaütü bağlantı yapacak personeller arıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım