HABER Porsche'den 2018 Cayenne görüntüleri sızdırıldı

sergensatir

Asfalt Kurutucu
22 Ağu 2017
107
62
735
Porsche geçtiğimiz Perşembe günü 29 Ağustos’ta tanıtımı yapılacak 2018 Cayenne’in taslak görüntülerini yayınlamıştı. Tabii ki de fotoğrafların gizli kalması uzun sürmedi ve 2018 Cayenne’in sızdırılan görüntüleri AutoExpress aracılığıyla internete düştü.

2018 Cayenne, Macan’ın büyütülmüşü olacak

Daha büyük bir Macan bekliyorduk ve Porsche de zaten aşağı yukarı Cayenne’i düşündüğümüz gibi tasarlamış. Macan’ın aksine yeni Cayenne’de tersine açılan kaput kullanılmamış. Yeni tasarım ızgaranın önünü daha geniş göstermiş olsa da güncel 2017 tasarımından çok ayrılmamış. Arka kısımda Porsche 911.2, 911 ve Macan’da da da gördüğümüz üç boyutlu arka LED farları kullanılmış.

2018-porsche-cayenne-leaked-0007.jpg

Kokpite girdiğimizde bizi Panamera’dan alışkın olduğumuz çoğu dokunmatik olan kontrol kumandaları karşılıyor. Büyük bir dokunmatik ekran orta konsolu kaplıyor. Göstergelere baktığımızda analog hız ve devir saatiyle beraber yine tipik Porsche göstergeleri ile karşılaşıyoruz.

Yeni Cayenne’de motor olarak V6, V8 ve plug-in hibrit modeller bekleniyor.

Otomobil 29 Ağustos’ta resmen ve tüm ayrıntılarıyla tanıtılacak. Daha fazla bilgi için bizi takip edin.

1 arasında 4

Read the whole post here.

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Plakanın ' GO ' karakterinin üzerindeki dikdörtgen şeyin içindeki kamera mı sensör mü nedir o? Kameraysa film çekecekler herhalde.
Bence de sensör falan değil kamera o bildiğin ve o büyüklükte bir kamerayla profesyonel fotoğraf bile çekilir. Dikkat ettim de bayaa bildiğin mercek ben burdayım diye bağırıyo

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bence de sensör falan değil kamera o bildiğin ve o büyüklükte bir kamerayla profesyonel fotoğraf bile çekilir.
Sensör de olabilir, kamera da olabilir.. Ama o büyüklükte ki bir sensör ancak tam otonom sürüşe sahip araçta olur da Tesla da bile o kadar büyük sensör görmedim ben. Kamera olsa neyi gösteriyor, neyi çekiyor ? Fotoğraf makinesinin lensinden daha büyük yani.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Geniş
Plakanın ' GO ' karakterinin üzerindeki dikdörtgen şeyin içindeki kamera mı sensör mü nedir o? Kameraysa film çekecekler herhalde.
Geniş açılı bir güvenlik kamerası olabilir. Malum yavaş yavaş kamera zorunlu oluyor Avrupa'da.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Geniş

Geniş açılı bir güvenlik kamerası olabilir. Malum yavaş yavaş kamera zorunlu oluyor Avrupa'da.
Cozunurlugu 4K falan herhalde. O kadar buyuk lense sahip kameranin cozunurlugu bundan asagi olmaz herhalde. Zaten mevzu da sacma bir yere konumlandirilmis olmasi. Asiri goze batan bir yerde.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım