Ralli Kazaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Son zamanlarda YouTube'da ralli kazalarının videolarına rastlıyorum. Kazaların hemen hiçbiri ölümcül olmadığı için izlemekte sakinca bulmuyorum. Bazı kazalar trajikomik oluyor genelde. Ben izlerken vakit geçiriyorum belki sizde seversiniz diye şuaraya bir numune bırakayım.
Bu tarz videoları sizde gördükçe belki buraya atmak istersiniz, birlikte sohbet ederiz kazalar hakkında :).

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
Hocam ben bunların hastasıyım günde 1 defa bakmazsam uyku tutmuyor nerdeyse :D sen bilirsin belki bir videoda nerdeyse tüm yarışmacılar sola doğru keskin bir virajda hepsi aynı noktada kaza yapıyodu. o videoyu bulamadım bir daha denk gelirse bi link atabilirsen çok iyi olur :D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Bu aralar DİRT3 oynuyorum, bu rally mevzuna acayip sardım. F1 falan hikaye, onlar çok profesyonel. Rally daha doğal daha bizden. Birde uyarı olsun rally oyunu oynarsanız veya videosunu izlerseniz, virajlı yollardan ilk bir saat uzak durun. O hevesle patlarsınız, gerçek hayatta flashback de yapamıyorsunuz aman diyeyim. :D :D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Kazaları çok zevklidir fakat şuna bir bakın yahu
Jean Ragnotti nin bir çok bu tarz videosu var tavsiye ederim
Antalya - Mersin sahil yoluna çok benziyor. :D Gidip denemeyin aynı şeyleri tabi ama hakikaten yolcu olarak bile çok zevkli o yol. Hayallerimden biridir arabayla o yoldan Adana' ya gitmek. Böyle boş olacak yol, devir çevire çevire böyle çat çat giricen virajlara sonra hatata hatata çıkıcan. :D :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ralli kazalarını izlemek zevkli ama yetenekleri izlemek daha da zevkli şu zıplama sonrası kontrolü gördüğümde duygudan ağlayacaktım.:eek:

Bazen izleyip feyz almak da tehlikeli olabiliyor ilk atılan video daki 0.37 sn içerisinde clio gibi bende benim leylek ile patlayacaktım:confused:.Allah korudu.o_O

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Yılın ilk rallisi olan Monte Carlo 19'u Perşembe günü başladı. Hyundai Motorsport'un pilotu Hayden Paddon buzda hakimiyeti kaybedip kenara vurunca bir izleyici hayatını kaybetti.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,763
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yılın ilk rallisi olan Monte Carlo 19'u Perşembe günü başladı. Hyundai Motorsport'un pilotu Hayden Paddon buzda hakimiyeti kaybedip kenara vurunca bir izleyici hayatını kaybetti.
Tam virajın olduğu yere kapaklanmış öylece bekliyor. Aracın nereden, nasıl dönebileceğini yahut dönemeyeceğini hesaplayamıyor musun anlamadım ki. Allah rahmet eylesin.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkese merhabalar. Son zamanlarda YouTube'da ralli kazalarının videolarına rastlıyorum. Kazaların hemen hiçbiri ölümcül olmadığı için izlemekte sakinca bulmuyorum. Bazı kazalar trajikomik oluyor genelde. Ben izlerken vakit geçiriyorum belki sizde seversiniz diye şuaraya bir numune bırakayım.
Bu tarz videoları sizde gördükçe belki buraya atmak istersiniz, birlikte sohbet ederiz kazalar hakkında :).
9:25'te gelen E30 ne bağlıyor be. <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım