RAM'S vurgunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Malum sitenin vitrin ilanlarında hep denk gelirdim ilanların başına hep RAM'S yazarlardı bayadır da görüyordum meğer bu kadarmış :) Bu arada kayıp hakkında 50 milyon liradan bahsediliyor..

1302945_facb76902a2868b87f7d20c27e283cb8.jpg

Bağdat Caddesi'nde lüks araçlar satan bir galeri sahibi bir günde elindeki araçları satarak kayıplara karıştı. Araç sahipleri galericinin peşine düştü.

Kaynak: http://www.haberturk.com/gundem/haber/1302945-bagdat-caddesindeki-galeri-bir-gunde-kayiplara-karisti

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Yuh lan orda lambolar corvetler porschler felan vardı. Valla büyük geçmiş olsun araç sahiplerine:confused:

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Millet okadar aç ki. 3 5 trilyon icin kendini arananlar listesine koyuyor. Hayatini moktan bir para icin maf ediyor. Yazik..

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
valla genç yaşta böyle büyük vurgun yapmak zor gibi. illaki arkasında birisi/birileri vardır. peşini ölene kadar bırakmazlar esnaf abiler bence. galerinin önünden çekilen araçlar da sahibindene düşmeye başladı bile :)

Can Avgin

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
4
595
valla genç yaşta böyle büyük vurgun yapmak zor gibi. illaki arkasında birisi/birileri vardır. peşini ölene kadar bırakmazlar esnaf abiler bence. galerinin önünden çekilen araçlar da sahibindene düşmeye başladı bile :)
Esnafda öyle düşünüyo tek başın yapamayacağı konusunda

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Türkiye nin en büyük otomobil vurgunu. Birde tüm ismini söylemeyim MG denen arkadaş araçları garaja çekip ortalarinda dansöz ile oynamış. Ne diyim galeriye vermeyin araçlarınizı. Bu arada ben 100 milyon dolar diye görmüştüm.

Son düzenleme:

Can Avgin

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
4
595
Türkiye nin en büyük otomobil vurgunu. Birde tüm ismini söylemeyim MG denen arkadaş araçları garaja çekip ortalarinda dansöz ile oynamış. Ne diyim galeriye vermeyin araçlarınizı. Bu arada ben 100 milyon dolar diye görmüştüm.
Adam zaten harunla tersmiş. O videonun
tamamını izledin mi

osmanozen

Profesör
14 Eyl 2016
72
163
1,060
Galerici tayfasını ezelden beri sevmemişimdir şaşırmadım. Alıcıyı da satıcıyı da ufak ufak dolandırırlardı daima. bu sefer vurgun büyük olmuş.

Diyeceksiniz ki distribütörler çok mu temiz kurumlar? Kesinlikle değil. Araba satmak gibi basit bir iş üzerinden Türkiye'de hiç dürüst olmayan kişi ve kurumlar milyonlar kazanıyor.

Bireysel ithalat serbest bırakılmalı, ikinci elde de internetten mis gibi satışını yapmalı insanlar. Galericiye de distribütöre de yem olmamalılar.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
beyler ben 80mn TL'yi gözümde canlandıramayacak kadar fakirim. baska bi forumda bi arkadaş hesap yapmış şöyle ki;
200 TL nin ölçüsü 160 x 72 x 1 mm (Veri merkez bankasından)

Tam olarak kenarlarında boşluk kalmadan istif edilirse aşağıdaki kadar yer kaplıyor.

4 Metre Yüksekliğinde
3.2 Metre Boyunda
1.8 Metre Eninde

paraya bak be boyutları bile ortada ama hala gözümde canlandıramıyorum :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,176
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İnsanlar kadar hakkı olmayan bir şeyi elde etmeye çalışan, rahatça yiyen ve sonrasını hesaplamayan başka bir varlık daha yoktur. Boş kişilikler, boş varlıklar, boş nefesler.. Dünyaya veya çevresindeki insanlara ibretlik örnek olmaktan başka hiç bir işe yaramayan tipler. Gerçekten acıyorum.

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Sahibinden'de dolaşırken hayranlıka incelediğim bir galeriydi. Corvette'ler, Lambolar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım