Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Bugün bir döneme damga vurmuş Renault 11 Flash konuğumuz oluyor. Kondisyonu oldukça iyi bir durumda olan araç, adeta sıfır gibi. Hadi gelin, tarihte kısa bir yolculuk yaparken Renault 11 Flash bizlere neler sunuyormuş beraber bakalım. İyi seyirler!

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Müzik ilk başladığında , o görüntülerle ; kendimi Marsilya Sahili'nde sıcak şarabımı yudumluyormuşçasına hissettim :)

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Benzin TV'nin de dediği gibi : Yerli GTI hatatat
Pardon düz flashmış, flash s sanmıştım.

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Ciğerim Flash :D Bende de o kadar orijinal olmasa da 4 parça boyalı 265 binde flash s var. Keşke eski sahibi orijinal jantları satmasaydı :)

Ekli dosyalar

• Flashs.jpg
    Flashs.jpg
    53.4 KB · Görüntüleme: 0

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ciğerim Flash :D Bende de o kadar orijinal olmasa da 4 parça boyalı 265 binde flash s var. Keşke eski sahibi orijinal jantları satmasaydı :)
Muhtemel uzerinde orjinal Speedline jant vardı. Az buçuk degerini bilen hemen söküp ya kenara kaldırıyor, ya da satıyor :)
Iyi günlerde kullanın.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Video güzeldi. Araç temiz. Sinan abinin dediği gibi beyefendinin aracı kapalı garajda saklayıp, eğer çok flash seviyorsa başka bir tane alıp kullanmalı. Kullanılamayacak kadar temiz çünkü. Maşallah diyelim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım