Renault 19 Cabrio

Brsdmc

Barış Demirci
Senkromeççi
23 May 2020
5
31
70
İstanbul
Marka
Renault
9AC8B476-34C7-4536-943F-2231F9A48C58.jpeg
Yollarda çok nadir görebileceğiniz Renault 19 un Cabrio versiyonu aracına sahibim. Aldığımda biraz farklı haldeydi rengi olsun duruşu olsun ilgi isteyen yerleri vardı ve halada var. Restorasyon sürecine başladım. Bir çok parçası yenilendi. Ve Listedeki En zor kısımlardan olan kaporta boya süreci de çok şükür bitti. Listem daha uzun. Yavaş yavaş keyif alarak toplamaya çalışıyorum. Umarım beğenirsiniz.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bende r19 kullanıyorum sonunda biriyle karşılaşmak güzel oldu :) kasa harici içinde motorunda bir değişiklik var mı sedanlara göre?

Brsdmc

Barış Demirci
Senkromeççi
23 May 2020
5
31
70
İstanbul
Marka
Renault
Bende r19 kullanıyorum sonunda biriyle karşılaşmak güzel oldu :) kasa harici içinde motorunda bir değişiklik var mı sedanlara göre?

Motorunda farklılık var. 1.8 lerle aynı ama cabriolar full enjection yerine tek nokta enjectionlu üretilmiş. Bende lpg de sıralı sisteme dönüp lpgde full enjectiona çevirme projem var. Bakalım.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Motorunda farklılık var. 1.8 lerle aynı ama cabriolar full enjection yerine tek nokta enjectionlu üretilmiş. Bende lpg de sıralı sisteme dönüp lpgde full enjectiona çevirme projem var. Bakalım.
Koltuk ısıtma falanda varmış herhalde garaj bölümüne detaylı bir inceleme ve fotoğraf ekleseniz çok güzel olur

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,073
3,070
4,070
26
LPG'de patlatma yapıyor mu? Tek enjeksiyon + lpg gördüğüm çoğu yerde bu sorun yazıyordu. Aracınız güzel Allah kaza bela vermesin :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım