By Restoratör

Takipçi
21 Haz 2019
2
1
20
29
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Sizin değerli fikirlerinize çok ihtiyacım var. İlk defa araba alacağım yanlız arabalar hakkında hiçbir bilgim yok. Bi araç buldum tanıdıktan Renault 19 europa 2001 model 1.9 dizel araba km 210 bin de fiyat 12 bin diyor. Benm de bütçem 10 bin civarında.
Ama aracı kime sorsam pek tavsiye etmiyorlar çok yakar, piyasası yok elinde kalır felan diyorlar. Ben zaten en 1-2 yıl binerim diye düşünüyorum. Sizce bunun yakıtı km de ne kadar yakar sizin tavsiyeleriniz nedir? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Herkese şimdiden çok teşekkür ederim....

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,172
5,720
Ankara
Marka
Skoda
turbosuz dizel, hacim var pek güç yok baya yakar herhalde. Piyasası eh işte ama 12 ye veriyosa çok da iyi değildir araba muhtemelen 15 üstü çünkü genel piyasası. Sınırları zorlamamak lazım bence bütçe de altında kalıyomuş zaten

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
1.6 benzinli/lpgli olanını öneririm.
edit: Piyasası yükselmiş ama birçoğu o paralara satamaz, düşürebilirsiniz uğraşırsanız. 20-25 yazanlara da ne desem bilemedim.

Son düzenleme:

ilker27

Profesör
9 Mar 2017
118
117
1,185
Bence hiç bulaşmayın reno 19un en kötü motorudur kendileri ben niye aldım diye sonradan çok üzülürsünüz reno19 konforlu arabalardır ama iyiki aldım dilebilmek için de reno 19 larda 18 20 bin tl leri gözden çıkarmak lazım çünkü temiz düzgün kondisyonda tutulan ve gerçekten güzel olan motorları o fiyata bulunabiliyor

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hocam çok yakar ama az kaçar. O paralara indiyse ciddi çürükler vardır çamurluk içlerinde filan. O paralara Citroen saxo 1.5d bakmanızı öneririm. Oda gitmez ama az yakan sıkıntısız bir araçtır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım