Renault Twingo 1.2 Base

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
279
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Herkese merhabalar Otopark.com ailesi. Aracımı alalı 8 ay oldu fakat ancak konu açacak fırsat bulabildim. Kendisi ilk otomobilim. Sadece sol ön çamurluk değişik harici hatasız boyasız ve saf benzinli. Üstündeki plakası ve plakalığı bayiden çıktığı halinde orijinal (böyle detayları seviyoruz). Km'si şuan 257.000'de. Hafif ve saf benzinli olmasından dolayı performansından çok memnunum beygirlerin hepsini kullandığımı hissedebiliyorum 😄.Herkese iyi forumlar dilerim..
Sırada fotoğraflar:
WhatsApp Image 2021-09-03 at 11.09.46 (5).jpeg
WhatsApp Image 2021-09-03 at 11.09.46 (2).jpeg
WhatsApp Image 2021-09-03 at 11.09.46 (3).jpeg
WhatsApp Image 2021-09-03 at 11.09.46 (4).jpeg
WhatsApp Image 2021-09-03 at 11.09.46.jpeg

WhatsApp Image 2022-01-25 at 18.39.55 (1).jpeg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Güle güle kullanın. Arka koltuk kızak mekanizması çalışıyorsa, bir de kliması varsa, tadından yenmez :)

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Ellenmemiş,saf ve gülen bir Twingo bu devirde oldukça zor bulunur,bir de bakımlıysa tadından yenmez.Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın :)

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
279
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Güle güle kullanın. Arka koltuk kızak mekanizması çalışıyorsa, bir de kliması varsa, tadından yenmez :)
Teşekkür ederim kızak mekanizmamız ilk günkü gibi,maalesef klima yok ama kış günlerinde ısıtması yüzümüzü güldürüyor :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kendisi ilk otomobilim.

İyi günlerde kullanın kazasız belasız, ilk aracın hevesi bir başka olur, yıllar geçse de unutmazsınız.

Bunlardaki motorun yakıt tüketimi nasıl? Şehir içi yoğun trafikte nasıl? Bu arada içeriden de fotoğrafları bekliyoruz. Naçizane tavsiyem direksiyon kılıfını daha güzel bir işçilikle diktirmeniz yönünde olur onun haricinde oldukça hoş, bunlardaki dijital kadran ve içerideki renkli tuş tasarım detayları çok zevklidir, aynı Ford Ka'lardaki gibi içinde kaybolursunuz :D . Sağ stop üstü kasten mi beyaz geri lambası gibi?

Aynı platforma sahip sattığım Clio aklıma geldi hüzünlendim :) . Maşallah güle güle bininiz.

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
279
1,210
Türkiye
Marka
Renault
İyi günlerde kullanın kazasız belasız, ilk aracın hevesi bir başka olur, yıllar geçse de unutmazsınız.

Bunlardaki motorun yakıt tüketimi nasıl? Şehir içi yoğun trafikte nasıl? Bu arada içeriden de fotoğrafları bekliyoruz. Naçizane tavsiyem direksiyon kılıfını daha güzel bir işçilikle diktirmeniz yönünde olur onun haricinde oldukça hoş, bunlardaki dijital kadran ve içerideki renkli tuş tasarım detayları çok zevklidir, aynı Ford Ka'lardaki gibi içinde kaybolursunuz :D . Sağ stop üstü kasten mi beyaz geri lambası gibi?

Aynı platforma sahip sattığım Clio aklıma geldi hüzünlendim :) . Maşallah güle güle bininiz.
Öncelikle çok teşekkür ederim,yakıt tüketimi aslında gayet ekonomik fakat ben ekonomi odaklı kullanmadığımdan ne desem yalan olur :D. Haklısınız ilk aldığımda düşünüyordum fakat şuan gözüme güzel geliyor gibi ama değerlendireceğim :). Kesinlikle Fransızlar o dönemde harika bir iş ortaya çıkarmışlar. Doğru tahmin etmişsiniz o beyazlık geri lambası. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :)

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
395
957
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Makyajlı ve bez tavanlı Twingo hep hayalimdi. Olmadı diyelim o ara başka bir A sınıfı araç aldım. Şimdi neye binersem bineyim aklımda hep kalmıştır.

Güle güle kullanın. Çok temiz duruyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım