Sıkıcı testler

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Evet arkadaşlar bugün mersedes ce 200de deyiz arabanın içi süper premium hissi var orası burası şurası kadife kaplı orası yumuşak deri kaplı şimdi hareket edelim

Direksiyon 15 derece dönük olur hafif virajda 40la giderken yarım gaz verilir lineada bile kopma olmayan yerde kopma yok süper dinamik denir yol tutuş harika hebelehübele

Günümüz test videolarının hali.

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Evet arkadaşlar bugün mersedes ce 200de deyiz arabanın içi süper premium hissi var orası burası şurası kadife kaplı orası yumuşak deri kaplı şimdi hareket edelim

Direksiyon 15 derece dönük olur hafif virajda 40la giderken yarım gaz verilir lineada bile kopma olmayan yerde kopma yok süper dinamik denir yol tutuş harika hebelehübele

adam haklı arada da ahahahaha ardkşlar yüzümden nası zewk aldığımı görüorsunuz diolar tmm test bitti

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,586
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Mevzuya fransız kaldım. Bu bahsettiğiniz tarzda test yapan eleman / elemanlar kimler acep ?

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu güzel bilgilendirme için teşekkür ederiz Yunus. Toprak solucanı ikiye bölündüğünde nasıl yaşamaya devam ediyor? Bize biraz da bundan bahseder misin?
Bir solucanın kuyruğu kesildiğinde baş olmayan kısmı ölür yaşamaya devam etmez,ama baş olan kısmı rejenerasyon ile kendini yenileyip yaşamına devam eder

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Takip ettiğin kanalları değiştirmelisin
Belli ki sana hep sığırlar denk gelmiş. Günümüzde her eline kamera alan kendini otomobil gazetecisi sanıyor maalesef
Ama gerçekten kaliteli iş çıkaran insanlar da var

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Takip ettiğin kanalları değiştirmelisin
Belli ki sana hep sığırlar denk gelmiş. Günümüzde her eline kamera alan kendini otomobil gazetecisi sanıyor maalesef
Ama gerçekten kaliteli iş çıkaran insanlar da var
Sadece ilgilendiğim arabalara bakmak için arıyorum öyle denk geldim yoksa ben test izlersem açarım dailymotion 2-3 saat otoparkın eski videolarını izlerim

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Sadece ilgilendiğim arabalara bakmak için arıyorum öyle denk geldim yoksa ben test izlersem açarım dailymotion 2-3 saat otoparkın eski videolarını izlerim

Ben de istediğim araçların test videolarını bazen bulamıyorum. İstediğim otomobillerin testlerini çekenler de hep angutlar oluyor, artık onların izlemiyorum zaman kaybından başka bir şey değil
Mesela bir örnek :

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım