SAÇMA BİR SORU OLABİLİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

voldemort

furki
Asfalt Kurutucu
22 Mar 2018
2
1
545
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba. Ehliyetimi yeni aldım. Araç tekniği hakkinda bilgim 0 denecek kadar az. Merak ettiğim bir soru var belki saçma gelecek ama sormak istiyorum. Bir aracın parçasının ucuz olduğu nereden anlaşılır? Baktığınız bir sitemi var, ben çözemedim bu işi. Teşekkürler şimdiden

prnd

Profesör
11 Ocak 2018
99
196
1,060
Manisa
aloparça gibi sitelerden fiyatlari karsilastirabilirsin. ornegin polo ile i20 nin trigerini karsilastirabilirsin. ama genelde yerli uretim araclarin yedek parcalari daha uygun oluyor.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Parçası uygun araba kalmadı ki. Buyuklerimiz Almanların ve Japonların parçası pahalı der hep. Tofaslarin parçası acayip ucuz diye bilinir, reno fiat grubu eh iste der geçerler. Bence ucuz bir parça kalmadı

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Ehliyetimi yeni aldım. Araç tekniği hakkinda bilgim 0 denecek kadar az. Merak ettiğim bir soru var belki saçma gelecek ama sormak istiyorum. Bir aracın parçasının ucuz olduğu nereden anlaşılır? Baktığınız bir sitemi var, ben çözemedim bu işi. Teşekkürler şimdiden

Peugeot için www.peugeotmarket.com adında bir parça satış sitesi bulunuyor, orayı inceleyebilirsiniz.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
İnternette her parça olmuyor , asıl pahalılık kapı pandizotuyla , dış cam çıtası falan bu tarz parçalarla belli olur . Bunlar sürekli ihtiyaç olmaz ama kara borsa parcalar genelde .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım