Sadece aynı marka araç kullananların anlayabileceği durumlar.

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
Arkadaşlarla veya akrabalarla sohbet ederken illaki laf biryerden arabalara gelir ve sohbet eden kişiler kendi araçlarına göre yeniden bir grup oluştururlar :) arızalar, bakımlar, tokatlanan arabalar vs vs..

Bende bazen trafiğin açık olduğunu belirtmek için alakasız bir ortamda " yol o kadar güzeldi ki araba fan bile açamadan geldim".. boş bakışlardan sonra tabi alt yazı geçmem gerekiyor.. "yani tarfik yoktu yol açıktı".. ( marka : opel )

varmı sizdede böyle durumlar, sadece "Markadaş" ların anlayabileceği..

HaniBanaDemiş

Rıfat
Profesör
2 Şub 2021
194
143
1,085
38
İstanbul
Marka
Opel
İlk okuduğumda iftar öncesiydi aklıma gelmedi ama bizim Insignia'cıların en meşhur lafı "Akü kutup başını sök tak düzelir".

- Ekranda X hatası çıktı,
- Motor çekişten düştü,
- Şanzıman vites atmakta zorlandı,
ve hatta
- Geçen alarm çaldı, kumandanın pili bitmiş susturamadım:

Akü kutup başını sök tak düzelir 🤣

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
"Hararet yüksekken arabayı stop ettiysen motor şişmiştir"
98 derece hararette aracı stop eden bir Opel kullanıcısının(bu ben oluyorum hatatat) duyduğu bir söz. Siz de 100 derecede fan açan bir Opel kullanıyorsanız, lütfen hararetiniz düşmeden motoru stop etmeyiniz. Aksi takdirde benim gibi yolda kalabilirsiniz oldumuşimdi

Son düzenleme:

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
İlk okuduğumda iftar öncesiydi aklıma gelmedi ama bizim Insignia'cıların en meşhur lafı "Akü kutup başını sök tak düzelir".

- Ekranda X hatası çıktı,
- Motor çekişten düştü,
- Şanzıman vites atmakta zorlandı,
ve hatta
- Geçen alarm çaldı, kumandanın pili bitmiş susturamadım:

Akü kutup başını sök tak düzelir 🤣
"LPG var mı ? Supaplar değişecek"

Opel Insignia.

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
"Hararet yüksekken arabayı stop ettiysen motor şişmiştir"
98 derece hararette aracı stop eden bir Opel kullanıcısının(bu ben oluyorum hatatat) duyduğu bir söz. Siz de 100 derecede fan açan bir Opel kullanıyorsanız, lütfen hararetiniz düşmeden motoru stop etmeyiniz. Aksi takdirde benim gibi yolda kalabilirsiniz oldumuşimdi

Aslında benimde bu konuda takıntım var.. yaz kış fan 90 dereceye kadar soğutup durmadan kontak kapatmıyorum.. gerekirse daha hızlı soğutmak için kaloriferi açıyorum. sıkıcı bir durum..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım