Şampiyonlar Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Merhaba arkadaşlar;
18-19 Mart'ta şampiyonlar Şampiyonasında yarışıyorum. Heyecan doruklta :) sampiyonlar ligi tum efsane isimler yarisacak, 1 kere volkicar kullandim ve izmir pistine hic cikmadim birde katilacak isimleri düşünürsek cok bir iddiam yok ama yine de elimden geleni yapacağım.
O tarihlerde izmirde olanlari bekleriz baya dolu bir haftasonu olacak.
Cumartesi sabah 10.00 gibo siralama olacak 15.00 e kadar. Siralama volkicar lar ile yapılacak.
Pazar gunude en iyi 16 zaman yapanlar Opel corsa opc ile yarisacaklar. Ben 16 ya kalsam şampiyonluk sevinci yasarim walla :))

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Reyiz bence ilk 16 ya kalırsın . Ama sonrasını bilemem :)

Serkan yazıcı - Ümit Ülkü - Volkan ışık falan ilk 3u alırlar .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen

okanizmir

Düz Yol Gazcısı
16 Mar 2017
4
6
245
hem moral hem sürpriz sinan reis e hep destek tam destek cumartesı pazarda işallah kupayı alıcaz.bunu yaptık amatörce baskıya hazır :) izmirde olanlarlada tanışırız o gün motorluk hava olursa yetişmeye çalışıcam reise .baskılar içinde yorumlaşalım otopark.com çok çok iyi yerlere sinan reisle büyüyerek ..pazar gunu gorsunler gücümüzü orda .ödüllerde pist ve rallide yarışma mı varmış bomba olur sinan reis kazanırsa

Ekli dosyalar

• SİNAN EN SONU.jpg
    SİNAN EN SONU.jpg
    181.9 KB · Görüntüleme: 196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım