Sanayiciler Bile Açamıyor Anlamıyorum

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Herkese merhaba aracımın trigerin tamir ettikten sonra tekrar toplayacaktim fakat fotoğraf ta gördüğünüz parça çıkmıyor tabancası varmış sanırım hiçbir şekilde sanayi sanayi gezdim kimse açamıyor daha önce başına gelen varmı
https://resmim.net/f/SJ0bP3.jpg

Son düzenleme:

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Normal 6 köşeli soket gibi duruyor. Havalı tabancayla açılır büyük ihtimalle. Elle açmak için de kasnağın üstündeki deliklere bir şey takıp aksi yönde kuvvet uygulamak gerekir lokma anahtarı ile açmaya çalışırken.

Bu arada o vida krank kasnağını yerinde tutuyor, eğer triger kayışının dişlisi de aynı vidayla tutturuluyorsa, vidayı geri takarken yeteri kadar sıkamamak(doğru tork değerine) çok kötü sonuçlara sebep olabilir(triger kopması).

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Normal 6 köşeli soket gibi duruyor. Havalı tabancayla açılır büyük ihtimalle. Elle açmak için de kasnağın üstündeki deliklere bir şey takıp aksi yönde kuvvet uygulamak gerekir lokma anahtarı ile açmaya çalışırken.

Bu arada o vida krank kasnağını yerinde tutuyor, eğer triger kayışının dişlisi de aynı vidayla tutturuluyorsa, vidayı geri takarken yeteri kadar sıkamamak(doğru tork değerine) çok kötü sonuçlara sebep olabilir(triger kopması).
Malesef havalı tabanca ilede açılmıyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım