1. Foruma kayıt olmak için tıklayın !

*SATILIK* Mercedes-Benz W124 E280

Konu, 'İlan (Alım-Satım)' kısmında Bwaapshh tarafından paylaşıldı.

1. Bwaapshh

Bwaapshh Düz Yol Gazcısı

Beğenilen Mesajlar:
    192
    İlk sahibi olduğumuz 1994 model E 280 aracımızı satıyoruz. 6 silindir 193 beygir'dir. İlgilenenler detaylı bilgi için ilandaki numaradan bana ulaşabilirler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lk-sahibinden-e-280-otomatik-531311467/detay/

gokhanatesoglu, Porsche, Ugur ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. 2jzihtiyar

2jzihtiyar Elit Apaçi

Beğenilen Mesajlar:
    978
    Marka:
    Toyota
    Hocam araba gerçekten çok güzel .İyi günlerde kullanın diyeceğim ama satacaksınız :) 450 binde olmasına rağmen çok diri duruyor. İlk sahibi olmanız dolayısıyla araba hakkında bilgi verebilir misiniz. Donanım paketleri hakkında , otomatik şanzımanı günümüzdeki otomatik kere kıyasla nasıl , yol tutuş u filan bilgilendirirsen sevinirim .

EmreBHZ, Bwaapshh ve gokhanatesoglu bunu beğendi.
  3. Bwaapshh

Bwaapshh Düz Yol Gazcısı

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Çift kavramadan ziyade ben her zaman tork konvertöründen yana olmuşumdur. Bana göre bu araçlardaki tork konvertörlü şanzumanlar günümüzün neredeyse tüm çift kavramalarından daha iyi ama biraz dilinden anlamak gerekiyor. Devirlerini tepkilerini bilmek, alışmak gerekiyor. Alıştıktan sonra gerçekten büyük keyif oluyor. Bizim aracımızın şanzumanı da yeni bakım gördü ve kusursuz şekilde çalışıyor.

Yol tutuşu olarak söylenecek pek bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası. 90'lı yılların Mercedes'leri zaten bu konuda ün salmış modeller aslında. En üst limitlerinde bile büyük bir güven verdiğini söyleyebilirim.

2jzihtiyar bunu beğendi.
  4. 2jzihtiyar

2jzihtiyar Elit Apaçi

Beğenilen Mesajlar:
    978
    Marka:
    Toyota
    Ne varsa eskilerde var hocam yeni plastik arabalar bu arabanın tadını vermez.

Bwaapshh bunu beğendi.
  5. Bwaapshh

Bwaapshh Düz Yol Gazcısı

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Aynen öyle harika bir zevki var gerçekten, bir de güçlü bir motoru olması daha zevkli yapıyor aracı. Aynı zamanda 1995 E200 var şuan bende E280'in tadı bir başka oluyor gerçekten.

2jzihtiyar bunu beğendi.
  6. DuzboruDownpipe

DuzboruDownpipe Panpa

Beğenilen Mesajlar:
    11.404
    Marka:
    Volkswagen
    Biraz daha dolu olsaymış tadından yenmezmiş.Gayet diri duruyor hayırlı satışlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bwaapshh bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş