SEAT EXEO HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Yolda bi kaç kere denk geldiğim sarı sitede 20 ilanı olan Orta Konsolu Audiyi andıran görünümü ve 3lü havalandırma ızgarası ile dikkatimi çekmekte sizce nasıl bir araba kullandınız mı veya bindiniz mi? Sizce Neden üretimi Durduruldu
(Otomobil seçimi sekmesinde açmama sebebim yalnızca arabayla ilgili görüşlerinizi merak etmem :))

Bkz.
SEAT EXEO

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Exeo vw nin Audi A4 B7 kasasında kullandığı PL46 altyapısı ile üretildi. Audi vari değil aslında araba temeli audi yani seat amblemli audi :D Üretim durma sebebi maliyet,rekabet. Vag grubu şuan A4,A5,Passat,Arteon,Superb gibi 5 tane D sınıfı arabası var herhalde 6. fazla gördüler. Bizim komşu da 1.6 102 bg lik versiyonu var severek kullanıyor.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Laguna gibi bir araç,zamanında da fazla satılmadı,ikinci eli de zayıf lakin binildiğinde kaliteyi hissedip adamlar yapmış diyorsun.Olsa da olur,olmasa da olur bir araç idi,çünkü VAG'ta zaten 5 tane daha D segment araba var.

Önü ve arkası hariç,tam bir A4 yani direk kopyala yapıştır yapılmış gibi.İçi A4 kadar kaliteli olacağını sanmam ama,Seattan beklenmediği kadar kalite var yine de.

Son düzenleme:

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Benim arkadaşımda vardı, 1.6 102ps modelinden. Bildiğiniz B7 kasa Audi A4. Hatta arabanın bazı yerlerinde Audi logoları olduğunu söylüyordu arkadaşım. Ben çok beğenirim, pek kimse bilmediğinden ikinci elde temizini bulmak da zor olmaz sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım