Seat Ibiza 6L Cupra PD160 | 1.9TDI 2260 turbo

Baris Inselel

Yönetim
Editör
Beğeni puanı
370
Hothatch denildiğinde aklımıza genelde ilk olarak benzinli otomobiller gelir. Ancak dizel denildiğinde de güçlü isimler mevcut. Stock hali ile 160 beygir olan Seat İbiza Cupra PD160, Ensar’ın çalışmaları ile 240 beygire kadar ulaşmış. Bakalım, hızlı olmasının yanında ne kadar keyifli? İyi seyirler!

Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join
Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz
Okumaya devam et...

Berkin

Panpa
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
11,606
Marka
Honda
instagramda baya gömmüşler. bana bu kadar kötü yorum şunu hatırlattı, 10000 kere doğru yaparsın oo helal demezler, 1 kere yanlış yaparsın OOOOO BU OLMADI TAKİPTEN ÇIKIYORUM BB derler
Benimde hoşuma gitmedi, doğruya doğru.

Ama günümüz insanının klasik tavrı o, pek kaale almamak lazım.

Ancak tepkiler bence haklı, yani OTOPARK'ın izleyicilerinde çizdiği imajı göz önünde bulundurursanız bu araç bu platforma baya ters kalıyor.

AHU

Profesör
Destekçi
Beğeni puanı
933
Marka
Audi
İlk gördüğümde türünde emsalsiz bir PD160 izleyeceğim diye baya heyecanlanmıştım,lakin tam tahmin ettiğim gibi araba ölüm modifiyesini yemişte gelmiş.Bu modifiyeden kastım tabii ki duman,araba güzel duruyor bakımlı duruyor ama tüm işi o duman bozuyor.Trafikte görünce arkasından saydırdığımız 1.7 DTi ölüm spec corsalar gibi duman atması bu araca hiç yakışmadığı gibi,böyle bir içerikte otopark'a yakışmıyor.Dizel sevmeme rağmen maalesef o güzel motorun bu halde duman atmasını(stock halde de zaten çok hafiften atıyor.) pek beğenmedim.

burakhandgn

Burakhan Doğan
Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
125
Marka
Chrysler
instagramda baya gömmüşler. bana bu kadar kötü yorum şunu hatırlattı, 10000 kere doğru yaparsın oo helal demezler, 1 kere yanlış yaparsın OOOOO BU OLMADI TAKİPTEN ÇIKIYORUM BB derler
Bu kadar insan "oo helal" dediği için takip ediyor üstadım. Babamla birlikte izledik videoyu, Sinan abiyi çok sever, bu olmadı Sinan dedi kapattı videoyu.

2jzihtiyar

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
4,654
Marka
BMW
Bildirim düşünce orjinal cupra diye düşündüm vay be bu kasa nasılmış bakayım dedim, duman muman görünce başka kanal mı diye tekrar baktım. Araç sahibi de galerici ağzıyla anlatmış arabayı, benle alakalı mı bilmiyorum ama bu ağızla konuşan insanlara ısınamıyorum ve anlaşamıyorum da. Araç sahibi kazasız belasız boyasız tramersiz binmeye devam eder inşallah

Beğeni puanı
4,035
Marka
Ford
Bildirim düşünce orjinal cupra diye düşündüm vay be bu kasa nasılmış bakayım dedim, duman muman görünce başka kanal mı diye tekrar baktım. Araç sahibi de galerici ağzıyla anlatmış arabayı, benle alakalı mı bilmiyorum ama bu ağızla konuşan insanlara ısınamıyorum ve anlaşamıyorum da. Araç sahibi kazasız belasız boyasız tramersiz binmeye devam eder inşallah
hayatımdan hata boya tramer kaza emsal kelimelerini çıkarmak istiyorum yemin ederim

Beğeni puanı
4,035
Marka
Ford
Bu kadar insan "oo helal" dediği için takip ediyor üstadım. Babamla birlikte izledik videoyu, Sinan abiyi çok sever, bu olmadı Sinan dedi kapattı videoyu.
genelleme yaptım hocam. Ben Sinan abiden simit arabası testi olsun izlerim. "bence" bu kadar duygusal yaklaşmamak lazim

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,176
Marka
Toyota
Kurumsal kurumsal dedikten sonra böyle olması düşündürdü, karaduman spec araçlar benim de hoşuma gitmiyor.

Gerçi bu kurumsallaşma çatısı altında yanlamaya falan da aşırı laf ediliyor, Sinan abi kabuğunu kırdığı için memnun olsam da aşırı dumandan da öksürmeyelim ;).

Otopark’ın kurumsal olmadan önceki videolarını izleyenler ne demek istediklerimi anlayacaktır.

EkremCem

Ekrem Cem
Senkromeççi
Stage 1
Beğeni puanı
13
Marka
Fiat
Yapılan yorumların hepsi bir yana bu kasa cupra bana çok ruhsuz geldi.Bence Sinan abi de pek beğenmedi artı araç sahibinin itici tavırları ve doğaya verdiği zarar vs. yorumların haksız olmadığını gösteriyor

gokglsy

gökhan
Elit Apaçi
Beğeni puanı
364
Marka
Ford
kimse kusura bakmasın ama ne kadar anlayışsızsınız ya sinan reis hakkını vermiş arabanın ne kadar duman o kadar randıman :) şaka bir yana youtube'ta boostmasters kanalının videoları izleyince duman nedir anlarsınız. :)

Son düzenleme:

1987EP

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
554
Marka
Volkswagen
Kurumsal kurumsal dedikten sonra böyle olması düşündürdü, karaduman spec araçlar benim de hoşuma gitmiyor.

Gerçi bu kurumsallaşma çatısı altında yanlamaya falan da aşırı laf ediliyor, Sinan abi kabuğunu kırdığı için memnun olsam da aşırı dumandan da öksürmeyelim ;).

Otopark’ın kurumsal olmadan önceki videolarını izleyenler ne demek istediklerimi anlayacaktır.
İzlemeyenler birazını dailymotion'dan izleyebilir güzel günlerdi..

funtroverted

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
111
Bu kadar abartılacak tepki gösterilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu şartlarda araç bulup çekmeye çalışılmış. Ellerine sağlık ama duman randıman olayı otopark’ın işi değil.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
Beğeni puanı
4,867
Marka
Alfa Romeo
Video yayinlandiktan 3 saat sonra sinan otopark hesabindan hikaye atarak "ibiza'yi begenmediniz, size subaru getirdik" diye soyledi.

Olayin o da farkinda yani.

Keske hic yayinlanmasaydi tabi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
38,806
Marka
Ford
Elestirilerden sonra videonun kaldirilmis olmasi da bence cok guzel bir davranis. Baska kanal olsa muhtemelen umurunda bile olmazdi. Dumanli video olumsuz elestirileri ne kadar hak ettiyse takipcinin yorumlarini dinleyip videonun kaldirilmis olmasi da bir o kadar olumlu elestiriyi hak ediyor. Hassasiyet icin tesekkurler.

Son düzenleme:

can.clk7

Senkromeççi
Beğeni puanı
5
Ben şahsen Sinan reisin çektiği her testi izlerim ve izlemeyede devam edeceğim.Burda gösterilen tepkide haklı bence ama kesinlikle takipten çıkıyorum, olmadı bu vs. gibi şeyleri gerçek takipçilerin dediğine inanmıyorum.Sadece otopark kanalında böyle bir araç yakışmadı.Onun dışında hala benim favori otomobil kanalım olmaya devam ediyor.