Selam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

player11

Taklacı Güvercin
27 Tem 2019
15
68
335
33
İST\Kartal
Marka
BMW
Merhaba,

Adım Yusuf. İstanbul Kartal'dan katılıyorum. Sigorta eksper ofisinde raportörlük yapıyorum, otokaza branşında sorularınız varsa bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim.
Bir adet 1980 model BMW E21 316 kullanıyorum. Gerçi şu an kullanamıyorum, restorasyon sürecinde.
Bir de evin ortak 1998 model BMW E39 523i Touring'i var. Stationları seviyoruz :)
Uzun süredir Otopark.com youtube kanalını takip ediyorum, forumla taşınmak bugüne kısmetmiş.
Sanırım bu kadar, herkese iyi forumlar...

Cansın

Asfalt Kurutucu
15 Tem 2019
15
96
635
37
Marka
Renault
Foruma hoşgeldiniz. Soğanlıkta mor gibi bir 523 var o size mi ait? Ofisim Uptwinste bazen önünde park halinde de görüyorum. Rengi çok güzel :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hoşgeldiniz, Yusuf bey.Oldschool bir BMW’ci olduğunuz araç tercihlerinizden bariz belli oluyor.Hem Touring hem de E21’in keyfini sürmek paha biçilemezdir zannımca. Her iki aracı da merak ediyorum, deneyimlerinizi paylaşırsanız biz de zevkle okuruz-izleriz.

player11

Taklacı Güvercin
27 Tem 2019
15
68
335
33
İST\Kartal
Marka
BMW
Teşekkür ederim herkese.
@Cansın Evet o araç bize ait. Aynı sitede çalışıyormuşuz :)

@Mt.Akina Çok keyifli araçlar aslında, konularını açtığımda bahsederim.
Fakat Türkiye'de idame ettirmek çok kolay değil maalesef. Elimizden geldiğince iki aracı da saklamaya çalışacağız.
Hatta becerebilirsem peşinde olduğum bir E36 323i var. Onu da alabilirsek tam olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım