Sempati duyduğunuz otomobil markaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,365
7,204
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Bu güne kadar 3 araba aldık aldığımız arabaların hepsi Ford olduğundan Ford markasına sempatim vardır. Ayriyetten Bmw'lere karşı da sempatim var.

Not: konu VAG tartışmasına dönmesin.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Tüm İtalyanlar ve FCA grubu ayriyeten Mazda gibi premium olmasada butik diyebileceğimiz markalarada sempati duyuyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
BMW, Renault, Peugeot (gti serilerine), Skoda (Aile otomobilleri olarak çoğu modelinin başarılı olduğunu düşünüyorum), Porsche, Ferrari, Volvo, Saab, Mercedes, Vw bazı arabaları mesela golf.
Şimdi farkettim de bayağı sevdiğim araba markası varmış :)

Tunc

Profesör
8 Eyl 2016
105
212
1,435
35
İzmir
Aston Martin, Lotus ve Jaguar. 17-18 yıl önce oynadığım bir yarış oyunundan beri bu 3 markayı seviyorum, oyunun adı M25 Racer olarak kaldı aklımda. Arabalar ise 1994 Aston Martin DB7, 1993 Lotus Esprit ve 1996 Jaguar XK8.

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Alfa Romeolar
Opeller
Fordlar
Fiat ın bazı modelleri(500x gibi)
Mazda
Honda
Mercedes
BMW
Volkswagen Grubu(hepsi güzel)
Renault(RS'ler haricinde pek sevmem)
Peugeot(308 ve 3008 çok hoşuma gidiyor birde GTİ serileri)
Chevrolet(Camaro ve corvette)
şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

osmanozen

Profesör
14 Eyl 2016
72
163
1,060
BMW sürüş zevkinden ötürü,

Saab yüksek göğüslü bol düğmeli iç mekanından ötürü. (bol düğmeli, sürücüyü saran iç mekan manyağıyım)

Alfa özgün tasarımından dolayı.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Hepsi sempatik benim için, çoğu ''hayalindeki araba nedir?'' ya da ''tek bir araba hakkın olsa ne isterdin'' gibi sorulara pek cevap veremem :D
Fakat kullanmadığım arabalara göre deneyimleyip de sempati duyduğum arabalar illa ki var
Opel'i ben babamın Kadetti ile sevdim
Renaultu R9 ve R12 ile sevdim
Toyotayı Ae101 kasa kodlu Corolla ile sevdim.
Nedense bu markalar kötü bir araba yapsa da bu modelleri yüzünden bana kendilerini yine sevdiriyorlar :) Kadettin içinde kendimi aşırı rahat ve güvende hissederdim, R9 da arabamız vardı işte :D R12 görünce aklıma gezmek ve seyahat etmek gelirdi o zamanlar, Corolla da ne yaparsam yapayım marşa bastığım zaman yine çalışacaktı sanki hiç bozulmayacaktı. Yani bana hissettirdikleri bunlar bu yüzden bu markalara sempatim vardır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım