Ses sistemi önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can07

Senkromeççi
14 Ocak 2018
2
0
85
Öncelikle merhaba, peugeot 207-2007 model aracım var şuan'da aracım'da böyle bir sistem;
Ana ünite 2 yollu Kawai KW-707 özelliklerini bilmiyorum geçici olarak bu teybi kullanıyorum.
Bass: Kıcker ES 1200w
Bass Anfisi: Kıcker DX-300.2
Pıoneer power GM-X402
aracın orjinal kapı kolonlarına bağlı pıoneer anfi

Şimdi elimde 600 tl'lik bir bütçe var.
Aracın orijinal kapı hoparlörleri bozuldu sadece ön takım bozuldu arka takım da sıkıntı yok şimdilik, bozulmadan önce aslında iyi ses veriyordu diyebilirim ama bazen çok fazla tiz ses oluyordu ben'de değiştirmeye karar verdim, gm-x402 amfiyi iptal ettirip yerine link'de verdiğim amfiyi alacağım ve ön kapılara 1 takım yine link'de verdiğim jbl mid takımını alacağım şuan'da bütçem buna yetiyor, daha sonra arka kapılara da aynı jbl mid takımın'dan alacağım.
Ama şimdilik sadece 1 takım mid ve link'deki amfiyi alacağım daha sonra 1 takım daha arka kapılara böyle yaparsam uygun olur mu sizin tavsiyeniz var mı ? Anlamıyorum ses sistemin'de detaylardan vs yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer dediğim gibi olursa sistem şu şekil'de olacak fakat jbl mid takımını amfiye geri kalan aracın orijinal kapı hoparlörlerini'de teybe bağlamam gerek yoksa yanar herhalde o amfiyle teybime bağlanır mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Ana ünite 2 yollu Kawai KW-707
Bass: Kıcker ES 1200w
Bass Anfisi: Kıcker DX-300.2
ROADSTAR RDA-6150 3000w
JBL GTO 6508C 16 1 takım şimdilik daha sonra 1 takım'daha arka kapılara

Link-1: https://urun.n11.com/amplifikator/r...d=0ahUKEwjg8PaX4oHYAhXEZlAKHSNbAmkQ2CkI4QEwAQ
Link-2: https://www.merterelektronik.com/JB...77hjpx3d0PmDh5L2w3NhcOBTfj5vepqAaAhvoEALw_wcB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım