Baris Inselel

Yönetim
Editör
Beğeni puanı
439
Uzun bir süredir casus fotoğraflar ile karşımıza çıkan 2021 Honda Civic Sedan, resmi bir tanıtım yapılarak gösterildi. Prototip olarak karşımıza çıkan model oldukça güzel görünüyor!
Honda Civic Sedan, özellikle marka severler için oldukça özel bir otomobil. Model, köklü tarihi ile birlikte sektörde gerçekten kendine bir yer etmeyi başardı. Hal böyle olunca yeni nesil Civic de merakla beklenir olmuştu. 10. nesili ile karşımıza çıkan model henüz bir prototip.  Ancak uzmanlar protip versiyonu ile seri üretim versiyonunu arasında önemli farklar olmayacağını söylüyor. Japon üretici Twitch kanalı üzerinden yaptığı tanıtımda model hakkında çok bilgi vermedi. Güvenlik donanımları, yeni teknolojik gelişmeler ve motor seçenekleri hala merak konusu. O yüzden şimdilik sadece tasarım hakkında yorum yapabiliyoruz.

...
Okumaya devam et...

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Profesör
Beğeni puanı
513
Marka
Renault
Şuanki kasa bence çok daha güzel görünüyor.Ön panjur ve iç mekanı beğenmedim.

S.Asil

01 ADANA
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
Beğeni puanı
6,532
Marka
Alfa Romeo
Buraya da atayım :D

yucel-bey-zeytinyagi-teneke-tasarimi-1548684389.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
40,086
Marka
Ford
Şaşırmadım. Accord'a benzeteceklerini biliyordum. Ön tarafın içine etmişler, arkası şuan ki sedanın tasarımına göre biraz daha iyi gibi. İç mekan daha derli toplu duruyor ama etkileyen bir yanı yok. Ve artık o bir apaçi değil, aile otomobili tasarımında. Hondacıların gözü yaşlı.

S.Asil

01 ADANA
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
Beğeni puanı
6,532
Marka
Alfa Romeo
Şaşırmadım. Accord'a benzeteceklerini biliyordum. Ön tarafın içine etmişler, arkası şuan ki sedanın tasarımına göre eh işte. İç mekan daha derli toplu duruyor ama etkileyen bir yanı yok. Ve artık o bir apaçi değil, aile otomobili tasarımında. Hondacıların gözü yaşlı.
Hemen dandik plastik kitler , 50 adet sac vidası , arka sisleri devasa yapıyoruz , dip basık mevzu vatan toprağı , bi jant sonra soba borusunuda taktık mı mis :D

diablo1905

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
165
Marka
Alfa Romeo
Canlı canlı görmek ve gerçek tasarım fotoğraflarını görmek çoğumuzun fikirlerini değiştirecektir bence

Ben şimdiden beğendim ama :)

sputnik

Peace at home, peace in the world.
Beta Programı
Beğeni puanı
17,546
Marka
Suzuki
Güzel olmuş, fc5 deki gereksiz agresif çizgiler yok. Eskisi gibi sade tasarıma dönülmüş.

g.c.

Gökhan
Panpa
Beğeni puanı
2,209
Marka
Mitsubishi
Bizim serseri çocuk askere gidip gelmiş, edepli bir aile babası olmak için ilk adımı atmış :)

Kia Cerato benzerliği dikkat çekici. Ben de beğendim.

THE TURK

Bahadır
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
66
Marka
Ford
Şuan ki kasa daha yenilikçi duruyor.Epey sadeleştirilmiş bence iç ve dış olarak.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
782
Marka
Peugeot
Ben çok beğendim. Hatchbacki nasıl olur acaba merak ediyorum :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
44,348
Marka
Opel
Fd6 kasadan Fb7'ye geçiş gibi olmuş. İddialı tasarımdan daha sakin çizgilere geçmiş. Bakalım, göçmezse güzel araba olur diye tahmin ediyorum.

hondapower

Profesör
Beğeni puanı
1,050
Marka
Honda
ben tasarımı bayağı beğendim. fc5 c segment bir araca göre fazla sportif durduğu için bu sade gibi geliyor çoğu kişiye. C segmentine göre yine sportif olduğunu düşünüyorum ve ülkeye geldiği zaman eminim yine çok ilgi görecektir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
61,378
Marka
Opel
iç mekana puanım 6, ama dışına puanım 8. beğendim, bedava vereceklerse alayım