KAPALI Sıfır Nissan Qashqai 1.6 Dci platinum premium pack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Merhabalar, aracı sattıktan sonra yeni araç arayışına başladık.

Tanıdık bir Nissan bayinden güzel bir fiyat aldık. 0 km 2017 model full paket otomatik dizel Qashqai için 128 bin tl fiyat verdiler. Fiyat bana iyi geldi araba gerçekten ağzına kadar dolu.

Fikirleriniz nedir? Bu fiyata alınır mı?

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Herhangi bir bayiinin 35bin tl indirim yapıp kar ettiğini düşünmüyorum bu fiyat seviyesinde. Herhangi bir bayii 163binlik aracı 128bine vermez demiyorum, veremez diyorum. Eğer veriyorsa da KESİNLİKLE kaçırmayın derim.
Orada benim açıklamam da hata var gibi, bir bayiden değil Nissan Türkiye'den alınan bir indirim.

talipagdasann

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
58
36
970
Ankara
Orada benim açıklamam da hata var gibi, bir bayiden değil Nissan Türkiye'den alınan bir indirim.
PLATINUM PREMIUM PACK paket doğru mu hocam? Eğer alacak olursanız buraya şasi no gibi özel bilgileri kapatıp, araç teslim fiyatının fotoğrafını atabilir misiniz?
Eğer böyle bi indiriminiz varsa Nissan alınacaksa, X-trail alınmalı. O fiyatlara gelir size yine :)

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
PLATINUM PREMIUM PACK paket doğru mu hocam? Eğer alacak olursanız buraya şasi no gibi özel bilgileri kapatıp, araç teslim fiyatının fotoğrafını atabilir misiniz?
Eğer böyle bi indiriminiz varsa Nissan alınacaksa, X-trail alınmalı. O fiyatlara gelir size yine :)
Tabiki neden olmasın ancak bu aracı bu fiyata bile düşünmemim sebebi bütçemin o kadar açılamaması. Kendi aracimi 80 küsür bin liraya sattım, arada ciddi bir açık var ve özellikle bu paket bu kombinasyon ellerinde fazla olduğu için fiyat biraz dah makul, artık yaklaşık 1.5 ay sonra son çeyreğe gireceğiz ve markalar bu yılın araçlarını satmaya çalışıyor.

talipagdasann

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
58
36
970
Ankara
Tabiki neden olmasın ancak bu aracı bu fiyata bile düşünmemim sebebi bütçemin o kadar açılamaması. Kendi aracimi 80 küsür bin liraya sattım, arada ciddi bir açık var ve özellikle bu paket bu kombinasyon ellerinde fazla olduğu için fiyat biraz dah makul, artık yaklaşık 1.5 ay sonra son çeyreğe gireceğiz ve markalar bu yılın araçlarını satmaya çalışıyor.
Yani eğer tanıdığınıza ayıp olmayacaksa 128e alın, yarın galeriye 140-143 bandına satarsınız. Gayet güzel ticaret :D

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
92
44
970
İstanbul
Marka
Opel
Eğer full paket o aracı size 0 Km 128bintl vericeklerse gelin kendi araclarimdan birini size ben vericem.
Nissan Qashqai Skypack 1.6DCi Otomatik, ekstra olarak kapı altı basamakları, cevre gorus paketi ve xenon far var. 150bintl'ye aldım. 128bintl gibi bir fiyata size 2014 modelini verirler anca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım