KAPALI Sıfır Polo mu ? 10bin km'e Golf mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayırlı forumlar arkadaşlar

Bugün bayiden golf ve polo fiyat teklifi aldık,150bin dediler golfe direk eledik zaten,1.6 TDI DSG Comfortline Polo için ise 110bin dediler..
Sahibinden de ise 120bin liralara 10bin 15bin km'de Golf 1.6 TDI DSG Comfortline var(7.5)

Sizce hangisi mantıklı olur,Polo daha dolu ama Golf zaten üst segment ordan kazanıyor.
Bu yaz uzun yol yapmayacağız gibi gözüküyor ama yapsakda 4 kişiyiz sizce polo sıkıntı yapar mı ?

Görüşlerinizi bekliyorum,Teşekkürler.

emustafa

Düz Yol Gazcısı
15 Kas 2018
42
44
145
Bence golf. Yalnız golf te kasa değişecek. Polo ise daha yeni kasa değiştirdi. Bu yönüyle polo avantajlı olsada ben olsam golf alırdım.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bendede Golf dürtüyor ama Goflerin çoğu filo aracı,Poloda DSG derti olmaz en azından,sıfır araç sonuçta..
Yani alacağın golfün de garantisi devam edeceği için dsg büyük bir sorun değil, ama siz bu arabayı ne kadar kullanacaksiniz ? Bir de yanlış hatırlamıyorsam focus3 ten sonra polo düşündürücü..

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yani alacağın golfün de garantisi devam edeceği için dsg büyük bir sorun değil, ama siz bu arabayı ne kadar kullanacaksiniz ? Bir de yanlış hatırlamıyorsam focus3 ten sonra polo düşündürücü..
Focus kullanmıştık ama 4 sene önceydi,bundan önceki aracımız bmw ve b8 passat idi,ama üniversiteye başladığım için ve konum olarak araçla kolay metro-otobüsle zor olduğu için aracımızı satıp daha ucuz dizel bir araç almaya karar verdik,aracımızı bugün sattık,şimdi öğrenci arabası bakıyoruz ama aynı zamanda 4 kişi ailece memlekete gitmemizde lazım,olay tamamen bu.
Polo yattı biraz annemden dolayı,Leon-Golf arasında kaldık bugün gidicez bakalım dod’a.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Focus kullanmıştık ama 4 sene önceydi,bundan önceki aracımız bmw ve b8 passat idi,ama üniversiteye başladığım için ve konum olarak araçla kolay metro-otobüsle zor olduğu için aracımızı satıp daha ucuz dizel bir araç almaya karar verdik,aracımızı bugün sattık,şimdi öğrenci arabası bakıyoruz ama aynı zamanda 4 kişi ailece memlekete gitmemizde lazım,olay tamamen bu.
Polo yattı biraz annemden dolayı,Leon-Golf arasında kaldık bugün gidicez bakalım dod’a.
O zaman yine golf bence :D

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Bunlar arasından her türlü Golf. Lakin çok km yapmıyorsanız benzinli alternatifiniz de var hatirlatmış olmak isterim hem cebinizde para kalır yada 2.el Polo da alabilirsiniz. Bu arada Bayiler Polo için güzel fiyat vermişler 2.elleri daha pahali :)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tsi-plus90hp-otomatik-boyasiz-630994271/detay

Bu ilan da 4 gündür favorim de yazılana göre sıkıntısı yok lakin öyle olsa beklemezdi diye de düşünüyorum isterseniz bakın
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...17-model-golf-1.0-comfortline-637719861/detay

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım