sigortadan para alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Arkadaşlar araba arayisindayim hala bugün bi saticiyla whatsapptan konuşuyorum aracın boya durumunu sordum sag arka camurluk ve bagaj kapağı boyalı dedi hasar kaydı var mı diye sordum 15 bin tl hasar kaydı var sigortadan fazla para almak icin yapmışlar dedi. Sigortadan fazla para almak bu kadar kolay mı biz boşuna mı okuduk o kadar

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Arkadaşlar araba arayisindayim hala bugün bi saticiyla whatsapptan konuşuyorum aracın boya durumunu sordum sag arka camurluk ve bagaj kapağı boyalı dedi hasar kaydı var mı diye sordum 15 bin tl hasar kaydı var sigortadan fazla para almak icin yapmışlar dedi. Sigortadan fazla para almak bu kadar kolay mı biz boşuna mı okuduk o kadar

o kadar hasar kaydı varsa bence bulaşmayın derim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,787
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yalan hocam hic kanmayin. Velev ki dogru oldugunu dusunelim; sigortadan fazla para almak genellikle sigorta sirketini kandirmakla mumkundur ki bu zihniyetteki bir insan veya kurumdan arac degil, cakmak bile almam..

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Sigortadan fazla para almak için arabanın hasarını yüksek tutup değerini düşürmek pek mantıklı gelmiyor. Normal bir insan yüksek hasar kaydı oluşmasını istemez ki ileride satarken zorlanmasın, arabanın değeri çok düşmesin. Bu tip açıklama yapan kişilerden araba almayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım