Sıkıcı testler

yunuscelik29

Profesör
Panpa puanı
706
Evet arkadaşlar bugün mersedes ce 200de deyiz arabanın içi süper premium hissi var orası burası şurası kadife kaplı orası yumuşak deri kaplı şimdi hareket edelim

Direksiyon 15 derece dönük olur hafif virajda 40la giderken yarım gaz verilir lineada bile kopma olmayan yerde kopma yok süper dinamik denir yol tutuş harika hebelehübele

Günümüz test videolarının hali.

Iskender™

Panpa
Panpa puanı
5,093
Marka
Bugatti
Evet arkadaşlar bugün mersedes ce 200de deyiz arabanın içi süper premium hissi var orası burası şurası kadife kaplı orası yumuşak deri kaplı şimdi hareket edelim

Direksiyon 15 derece dönük olur hafif virajda 40la giderken yarım gaz verilir lineada bile kopma olmayan yerde kopma yok süper dinamik denir yol tutuş harika hebelehübele

adam haklı arada da ahahahaha ardkşlar yüzümden nası zewk aldığımı görüorsunuz diolar tmm test bitti

Cenk

Galatasaray
Panpa puanı
32,197
Marka
Ford
Mevzuya fransız kaldım. Bu bahsettiğiniz tarzda test yapan eleman / elemanlar kimler acep ?

yunuscelik29

Profesör
Panpa puanı
706
Bu güzel bilgilendirme için teşekkür ederiz Yunus. Toprak solucanı ikiye bölündüğünde nasıl yaşamaya devam ediyor? Bize biraz da bundan bahseder misin?
Bir solucanın kuyruğu kesildiğinde baş olmayan kısmı ölür yaşamaya devam etmez,ama baş olan kısmı rejenerasyon ile kendini yenileyip yaşamına devam eder

by

Reis
Panpa puanı
7,597
Marka
Audi

Takip ettiğin kanalları değiştirmelisin
Belli ki sana hep sığırlar denk gelmiş. Günümüzde her eline kamera alan kendini otomobil gazetecisi sanıyor maalesef
Ama gerçekten kaliteli iş çıkaran insanlar da var

yunuscelik29

Profesör
Panpa puanı
706
Takip ettiğin kanalları değiştirmelisin
Belli ki sana hep sığırlar denk gelmiş. Günümüzde her eline kamera alan kendini otomobil gazetecisi sanıyor maalesef
Ama gerçekten kaliteli iş çıkaran insanlar da var
Sadece ilgilendiğim arabalara bakmak için arıyorum öyle denk geldim yoksa ben test izlersem açarım dailymotion 2-3 saat otoparkın eski videolarını izlerim

by

Reis
Panpa puanı
7,597
Marka
Audi
Sadece ilgilendiğim arabalara bakmak için arıyorum öyle denk geldim yoksa ben test izlersem açarım dailymotion 2-3 saat otoparkın eski videolarını izlerim
Ben de istediğim araçların test videolarını bazen bulamıyorum. İstediğim otomobillerin testlerini çekenler de hep angutlar oluyor, artık onların izlemiyorum zaman kaybından başka bir şey değil
Mesela bir örnek :