Site ve içerikler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
Arkadaşlar merhabalar site hakkında görüşlerimi eleştirilerimi belirtmek için bu konuyu açtım diğer arkadaşların da yorumlarını merak ediyorum.
Son zamanlarda testlerin araları çok uzadı hatta bu sefer herhalde 2 haftayı falan da geçti araba temininde de sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Bir başka mesele eskiden sürekli canlı yayınlar olurdu Periscope'tan ya da Younow veya Youtube üzerinden baya uzun süredir bunlar da yok. Üniversitelerdeki konferanslar da mutlaka olmalı ama böyle art arda 2-3 tane olması fazla bence.
Son olarak şunu söyleyeyim "Sen de hiç bişey beğenmiyon" falan yazacak arkadaşlar varsa boşuna yazmasın hater değiliz "Otoparkçı" olduğumuz için yazıyoruz yoksa takip ettiğim bir sürü site/kanal var ama onların test/içerik atmaması pek umrumda değil.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Test aracı bulmadaki sıkıntılar aslında çokta onlardan kaynaklı değil. Konferanslar iyi güzel yapsınlar ona da lafım yok. Ama sanki studyo da falan sohbet temalı videolar atılabilir. Yani genel olarak daha fazla video atılmalı diyorum ben. Yinede bir otoparkçı olarak onlar bilir diyorum.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Üst üste olsun hocam çok içerik iyidir. Test gelmemesi sorun elbette. En yakın model 3008'i çoğu kanal yayınladı ama otopark dan çıt yok. Çoğu arabayı ilk test eden ve yayınlayan otopark olsa kanalın kalitesi ve popülaritesi artar. Ama kim bilir bilmediğimiz neler var.. 3 yıldır olduğu gibi takip ediyoruz ve bekliyoruz. Farklı projeleri var ilerki günler güzel şeyler göreceğiz. Yine beklemede kalalım..

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla bayağı bir zamandır otopark com a direk olarak forum gözüyle bakıyorum. O yüzden arada test gelmesi benim için bonus oluyor diyebilirim.
Haberlerin de bir çoğu açıkçası tatmin etmiyor. Geçenlerde İngiliz bir kaynaktan alınmış, £ üzerinden değerlerle örneklenen 2. el piyasasıyla ilgili bir haber vardı örneğin. İngiltere'de yaşamayan takipçiler için bir şey ifade etmiyordu.
Beklentim ciddi şekilde düştüğü için bu konulara pek takılmıyorum. Teknik bilgiler, sorun ve çözümler vb. konularda gezmek hoşuma gidiyor. Faydalı oluyor. =)
Forum patlarsa ben ancak o zaman arıza çıkarırım :)

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Valla bayağı bir zamandır otopark com a direk olarak forum gözüyle bakıyorum. O yüzden arada test gelmesi benim için bonus oluyor diyebilirim.
Haberlerin de bir çoğu açıkçası tatmin etmiyor. Geçenlerde İngiliz bir kaynaktan alınmış, £ üzerinden değerlerle örneklenen 2. el piyasasıyla ilgili bir haber vardı örneğin. İngiltere'de yaşamayan takipçiler için bir şey ifade etmiyordu.
Beklentim ciddi şekilde düştüğü için bu konulara pek takılmıyorum. Teknik bilgiler, sorun ve çözümler vb. konularda gezmek hoşuma gidiyor. Faydalı oluyor. =)
Aynen bende forumda gezmeyi çok seviyorum, anasayfaya çok az bakar oldum zaten haber olarak foruma düşüyor.
İçerik konusunda bişey diyemeyeceğim ben halimden memnunum galiba :)

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Forum gelince daha güzel oldu ve eğlenceli oldu. Eskiden sohbet karışıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım