Sizce apaçi olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
http://www.batangemi.com/firsatlar/u-2728.html linkteki gündüz farını aracıma takmak istiyorum ama apaçi durur mu bilemedim, arabamı ilk aldığımda önceki sahibi led bişeyler takmıştı da söküp atmıştım, bu baya orijinal durur gibi geldi

Ekteki resimde kırmızı daire ile gösterdiğim yerlere takmayı düşüniyorum, kaliteli bir led bence

Ekli dosyalar

• IMG_1555.JPG
    IMG_1555.JPG
    90 KB · Görüntüleme: 340

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok

İlk aldığımda böyleydi, LED ler kaliteliydi lakin tasarımı ve konumlandırması çok iğrenç olduğu için sökmüştüm, o yüzden aküden gelen kablolar hazır.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Yerine tam oturtulursa çok güzel hatta orjinal gibi olur. Ama yerine tam oturtulmazsa çirkin durur. 211 kasa E'lerde de vardı bu LED'lerden çok güzel duruyor.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Siparişi iptal ettim, riske girmek istemedim, onun yerine orijinal gibi durması için şu röleyi aldım:

http://eticaret.elo.com.tr/ELO-OTOMATIK-FAR-YAKMA-UGURLAMA-ROLESI-12V,PR-47.html

Bu röle ile park lambalarım farlar kapalı iken daha parlak yanacağı için gündüz farı gibi yanacak, örnek: golf7 halojen gündüz farı...

Zaten mevcut araçlarda park lambası ile gündüz farı birleşik, farlar kapalı iken daha parlak yanıyor, farlar açılınca park moduna uygun şekilde biraz kısılıyor.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Çok benzer bir konu açmak için gelmiştim foruma. Öncelikle bence olmaz. Hazır benzer konu varken ben de sorayım gören eden olur kesin. :D İki üç gündür evimin etrafında baya sis var mecburen ön arka sisleri de açıyorum(sislere hayır ameke). Neyse şöyle ki farlar xenon sisler halojen baya baya gözüme battı. Onları bi üsttekilerle aynı renk yapmak için ne yapmam lazım? Öyle "pampa bir açtım otoban yanıyo" değil de yılda bir açmak için :)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Çok benzer bir konu açmak için gelmiştim foruma. Öncelikle bence olmaz. Hazır benzer konu varken ben de sorayım gören eden olur kesin. :D İki üç gündür evimin etrafında baya sis var mecburen ön arka sisleri de açıyorum(sislere hayır ameke). Neyse şöyle ki farlar xenon sisler halojen baya baya gözüme battı. Onları bi üsttekilerle aynı renk yapmak için ne yapmam lazım? Öyle "pampa bir açtım otoban yanıyo" değil de yılda bir açmak için :)
BMW'nin kendi kitleri var led sis dönüşümü yapan şu tarz, onlara bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım