SKODA Yeti AUX girişi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnurBOZKURT

Asfalt Kurutucu
28 Ara 2016
14
12
595
Arkadaşlar evin 2. aracı SKOD YETİ . 2011 model. Orjinal teyp usb ve aux girişi yok. Önerilere açığım. Ne yapayım. Uyumlu bazı çin markaları var ama herkes şikayetçi.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hocam belki aux girişini bulamamış olabilirsiniz, kolçağın içinde bizim octaviada. Bildiğim kadarıyla birçok parça ortak kullanıldı yeti ile. Eğer baktıysanız o zaman devam edin çözüm üretmeye :D

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
YATOUR Dijital Müzik Changer AUX SD USB MP3 Adaptörü için SKODA Octavia/Fabia/Superb/Yeti/Roomster Radyolar: 12-Pin CDC Liman
http://s.aliexpress.com/uUFVbQ7F
(from AliExpress Android)

Orjinal teybe monte ediliyor.eski aracimda aliexpress ten alip kendim taktim.cokta memnun kalmistim tavsiye ederim.kargo dahil 60 dolar.aracta orjinal kalmış olur.

OnurBOZKURT

Asfalt Kurutucu
28 Ara 2016
14
12
595
Hocam belki aux girişini bulamamış olabilirsiniz, kolçağın içinde bizim octaviada. Bildiğim kadarıyla birçok parça ortak kullanıldı yeti ile. Eğer baktıysanız o zaman devam edin çözüm üretmeye :D
Bende kolçak yok. Teşekkür ederim. Ama bu teyp'e aux için herhangi bir şey yapılamıyormuş.Komple değiştir dediler. Ama ben bu satıcılara inanmıyorum.

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Benim aracım 2011 model rcd 510 kullanıyorum memnunum rcd 310 dan geçiş yaptım ve zamanında rns 310 da kullandım bence gereksiz ve ekranı küçük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım