Stirling motor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Sitirling motor yani dıştan yanmalı motor yapmak istiyorum daha önce yapan varmı şu kola tenekesi ile yapılanlardan yapacağım bilgisi olan varsa yardım edebilirmi

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,448
4,970
İstanbul
ben daha önce yapmadım canlı olarak bi kere gördüm inceleme fırsatımda olmadı, internette videoları var oradan fikir ve destek alıp yapabilirsin süper eğlenceli olur :) yaptıktan sonrada bizimle paylaşırsan çiçek gibi olur

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
ben daha önce yapmadım canlı olarak bi kere gördüm inceleme fırsatımda olmadı, internette videoları var oradan fikir ve destek alıp yapabilirsin süper eğlenceli olur :) yaptıktan sonrada bizimle paylaşırsan çiçek gibi olur
İnşallah hocam arkadaşımla projeye başladım acemilik ölçüsüz yapmışız piston aşşağı yukarı hareketi tam olmadı

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
İnstagram daki videolarimda var stirling motoru, aliexpressten almistim, ogrenciykende tornada yapmıştık
sinan abi buldum o videoyu aliexpressten aldığın o herhalde keşke okadar profosyonel yapabilsem birde hareket enerjini elektriği çevirmişsiniz keşke imkan olsada kusursuz yapsam :(:):):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım