Tavan Bagaj hariç boyalı

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Arkadaşlar araç 2014 model C180 ilana koymuşlar tramer 1800 TL sadece. Ama tavan bagaj hariç boyalı yazmış. Serviste yapılmamış. araçta sadece değişen ön sağ çamurluk. Böyle bir araç güvenilir olur mu

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
sağlam bi expertize baktırmak şart. Ama ben yine de güvenmem, almak istemem. satmak istediğim zaman soru işaretiyle yaklaşan çok olacak çünkü

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Eğer güneş yanığı vb. olsa en başta tavan&bagaj boyanması gerekir . Onun haricinde bir durum olduğu kesin .

Araç sahibine sorun nedenini , eğer güvenirseniz değerlendirilebilir .
İyi bir ekspertiz tarafından incelenmek şartıyla ...

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Eğer güneş yanığı vb. olsa en başta tavan&bagaj boyanması gerekir . Onun haricinde bir durum olduğu kesin .

Araç sahibine sorun nedenini , eğer güvenirseniz değerlendirilebilir .
İyi bir ekspertiz tarafından incelenmek şartıyla ...

Galeriden araç baktım plakayı falan da kapatmışlar ama tabii buralara sormadan hayatta ciddi bakmıyorum hiçbi araca

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Tavan değişmiş de olabilir, komple boya 1800tl hasar kaydı. Ben girmezdim ama illa diyorsanız çok sağlam bi ekspertiz şart

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar araç 2014 model C180 ilana koymuşlar tramer 1800 TL sadece. Ama tavan bagaj hariç boyalı yazmış. Serviste yapılmamış. araçta sadece değişen ön sağ çamurluk. Böyle bir araç güvenilir olur mu
Hayır.
Anlamadığım neden boyatılır komple böyle bir araç? değişen olsa zaten ekspertizde çıkar değil mi?
Alkollü veya ehliyetsis sürerken taklalı duvardan duvara vurmalı filan patlamıştır. Kasko hiçbir şekilde ödemeyecektir, başı belaya girmesin sicili bozulmasın diye kayda sokmadan yaptırmıştır.
Ekspertiz meselesine gelirsek, eksperin iyisi ve dürüstü olursa bütün sicilini döker size. Ama boyasız diyecek sığırlar da var oto eksper aleminde.

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Hayır.

Alkollü veya ehliyetsis sürerken taklalı duvardan duvara vurmalı filan patlamıştır. Kasko hiçbir şekilde ödemeyecektir, başı belaya girmesin sicili bozulmasın diye kayda sokmadan yaptırmıştır.
Ekspertiz meselesine gelirsek, eksperin iyisi ve dürüstü olursa bütün sicilini döker size. Ama boyasız diyecek sığırlar da var oto eksper aleminde.
Sagol üstadım

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
7-8 kere tek ya da iki parçalı boyatacak şekilde kazalar da yapılmış olabilir. İyi bir kaportacı tarafından nasıl kaza ve nasıl işçilik yapılmış öğrenirsin alırsın.Ben böyle arabaları uzun süre arabayı kullanacak insanlara öneririm kendim de değerlendiririm ama @alfhonso nun dediği gibi rahat satamazsın o ayrı

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
benim arabamda da o parçalar hariç hepsi boyalı, ama çoğu lokal.
mini onarım vs boyanmış mı yoksa parça tamamen mi boyalı diye bakmak lazım.

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
2014 C180 olunca insan bir kıllanıyor. Yetkili serviste bunların hasarını toplarken astronomik rakamlar çıkabiliyor. Adam da onun korkusuna dışarıda yaptırıyor. Fakat dışarıda ne derece toplayacaklarını düşünün artık.

%100 alınmaz diyemem ama riskin %90'ın üstünde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Araç modeli yeni, tavan-bagaj hariç komple boyalı olmak için biraz genç.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım