Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Evet millet teknolojik ürünlerle ilgili paylaşımlar yapabilecegimiz bir konu olsun istedim ve sayfayı Samsung Galaxy note 8 ilk inceleme videosuyla açmış bulunmaktayım:)
Hayırlı Ugurlu olsun:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,757
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çok güzel telefon ki note 4 kullanıcısı olarak samsung serileri içinde alınabilecek iki modelden biri note serileri, diğerleri de s serileri diye düşünüyorum. Fakat dışında nasıl bir malzeme kullanmışlarsa ışık altında telefon affedersiniz ama leş gibi parmak ve el izi tutuyor. Daha iyi bir malzeme kullanılmasını beklerdim.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Çok güzel telefon ki note 4 kullanıcısı olarak samsung serileri içinde alınabilecek iki modelden biri note serileri, diğerleri de s serileri diye düşünüyorum. Fakat dışında nasıl bir malzeme kullanmışlarsa ışık altında telefon affedersiniz ama leş gibi parmak ve el izi tutuyor. Daha iyi bir malzeme kullanılmasını beklerdim.
Evet igrenç bir görüntü oluşmuş hakikaten insan tiksinir eline aldıgı zaman haklısın. Ama şöyle bir durum da olabilir diger açık renk seçeneklerinde fazla belli olmayabilir el izi ve parmak izleri koyu renkli modele nazaran Cenk hocam
Bana göre de hem güncelleme destegi hem de aksesuar çeşitliligi açısından galaxy ve note serileri samsung da en üst sırada ama a serileri j serisi ve diger alt sınıf samsung modelleri için aynı şeyleri söyleyemeyecegim ne yazık ki

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,757
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Evet igrenç bir görüntü oluşmuş hakikaten insan tiksinir eline aldıgı zaman haklısın. Ama şöyle bir durum da olabilir diger açık renk seçeneklerinde fazla belli olmayabilir el izi ve parmak izleri koyu renkli modele nazaran Cenk hocam
Bana göre de hem güncelleme destegi hem de aksesuar çeşitliligi açısından galaxy ve note serileri samsung da en üst sırada ama a serileri j serisi ve diger alt sınıf samsung modelleri için aynı şeyleri söyleyemeyecegim ne yazık ki
Bu zamana kadar bir çok alt seri diyebileceğimiz samsung modeli kullandım ve bir yerden sonra hepsinde android'in belli başlı sıkıntıları ortaya çıkıyor. Ben 2 senedir note 4 kullanıyorum ve bir kez olsun bu donmaları, takılmaları falan yaşatmadı. Tabii note 4'ün de kendine has bazı sorunları var o ayrı ama kendime göre bir çözüm yöntemi buldum diyebilirim.

El izi olarak da kesinlikle katılıyorum açık renkli modelleri varsa onlarda iz görünmeyecektir. Özellikle gri ve beyaz tonlarında pek belli olmayacaktır.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Evet millet teknolojik ürünlerle ilgili paylaşımlar yapabilecegimiz bir konu olsun istedim ve sayfayı Samsung Galaxy note 8 ilk inceleme videosuyla açmış bulunmaktayım:)
Hayırlı Ugurlu olsun:D
Icim acir suna 5 milyar versem yahu ama guzel cihaz ekran vs ama uygulama destegi varmi bu genislikte ? S8 lerde youtube videosu acilinca ekrana tam sigdirmak icin bir tus cikiyor ekranda ama buda kosede kalan cisimlerin bir kisminin kesilmesine yol aciyordu banko bundada ayni sorun var.
Arkadas oyun destegi hepsinde yok video desen bi garip alsak seneye guncelleme belki gelecek hani samsung kullaniyorumda 5 milyar etmez ya
5 milyar...

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
efendim Youtube üzerinden Timur Akkurt'un videolarını sıkmadan büyük zevkle izlerim..etkilendiğim videolarından bir taneside bayram sabahı DJI Phantom 4 ile İstanbul Boğazını turlamasıydı.. bu başlık altında sizlerlede paylaşayım iyi seyirler:)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Icim acir suna 5 milyar versem yahu ama guzel cihaz ekran vs ama uygulama destegi varmi bu genislikte ? S8 lerde youtube videosu acilinca ekrana tam sigdirmak icin bir tus cikiyor ekranda ama buda kosede kalan cisimlerin bir kisminin kesilmesine yol aciyordu banko bundada ayni sorun var.
Arkadas oyun destegi hepsinde yok video desen bi garip alsak seneye guncelleme belki gelecek hani samsung kullaniyorumda 5 milyar etmez ya
5 milyar...
Hakikaten çok güzel ve şık duruyor ama bende de 5.000 lirayı verecek göz yok. Yani İos olsa işletim sisteminden dolayı düşünürüm bir nebze 5.000 lira vermeyi ama android araştırdıgım kadarıyla eskisi kadar olmasa da yine biraz sıkıntılıymışTabi şuda var yine bu telefonları deli gibi alacak kitle oldugu sürece 10.000 lira da olsa bu telefon ne yazık ki deli öpmüş gibi alacak adamlar var çevremde biliyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,757
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
5 bin liraya orta seviye iyi bir telefon + isimi gorecek kadar bir lap top ya da tablet alirim olur biter. Bir telefona 5 bin lira vermem ben de ne yaparsa yapsin.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
5 bin liraya orta seviye iyi bir telefon + isimi gorecek kadar bir lap top ya da tablet alirim olur biter. Bir telefona 5 bin lira vermem ben de ne yaparsa yapsin.
http://www.hepsiburada.com/lenovo-p2-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000002O1OM
Ben bu telefonu alsam mı almasam mı diye düşünüyorum maddi durumumu çok zorlar mı diye çünkü buna göre ayarlayacagım kendimi ama insanlar her yıl bir üst model telefon çıkınca deli gibi alıyorlar şaşırmamak elde degil:eek:
nereden geliyor bu degirmenin suyu acaba?

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bu arkadaş elektrikli arabasıyla ilk defa İstanbul Avcılardan yola çıkıp Bursa uludaga kamp yapmaya gitmiş ve arabanın neler yapabildigini hem kendi gözlemlemiş hem de izleyenlere göstermeye çalışmış (Bmw i3 ile farklı bir deneyim olmuş)

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,757
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
http://www.hepsiburada.com/lenovo-p2-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000002O1OM
Ben bu telefonu alsam mı almasam mı diye düşünüyorum maddi durumumu çok zorlar mı diye çünkü buna göre ayarlayacagım kendimi ama insanlar her yıl bir üst model telefon çıkınca deli gibi alıyorlar şaşırmamak elde degil:eek:
nereden geliyor bu degirmenin suyu acaba?
Ben öyle insanlar biliyorum ki adamın maaş belli ama ayranı yok içmeye tahtırevanla gidiyor s..

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Ben öyle insanlar biliyorum ki adamın maaş belli ama ayranı yok içmeye tahtırevanla gidiyor s..
Ben bu insanları hiç anlamıyorum. Çok şükür paramı kazanıyorum ama her harcamama dikkat ederim. Adama bakıyorsun asgari ücretli elinde kaç bin liralık 7+, 2500-3000 tl maaş alan kredi çekip araba alıyor. Nelerine güveniyorlar da böyle rahatça harcama yapıyorlar benim için tam bir merak konusu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,757
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben bu insanları hiç anlamıyorum. Çok şükür paramı kazanıyorum ama her harcamama dikkat ederim. Adama bakıyorsun asgari ücretli elinde kaç bin liralık 7+, 2500-3000 tl maaş alan kredi çekip araba alıyor. Nelerine güveniyorlar da böyle rahatça harcama yapıyorlar benim için tam bir merak konusu.
Borçtan korkmuyor ki.. Adamın kredi kartındaki borcun tepesine kar yağıyor ama umurunda değil. Asgarisini ödeyip ödeyip duruyor. Basıyor iddiaya parayı, geldikçe yiyor yedikçe borç yapıyor. Sorumluluk sahibi biri yarın ne olur diye düşünerek adım atıyor ama bunların pek umurunda değil. Etrafa borç takıyor, ödeyeceğim deyip yatıyor üstüne. Yahu biz arkadaş değil miyiz ayağına gidiyor. Bizim millet ne zaman öğrenmiş ki parayı idareli kullanmayı.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,204
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bu arkadaş elektrikli arabasıyla ilk defa İstanbul Avcılardan yola çıkıp Bursa uludaga kamp yapmaya gitmiş ve arabanın neler yapabildigini hem kendi gözlemlemiş hem de izleyenlere göstermeye çalışmış (Bmw i3 ile farklı bir deneyim olmuş)
Bmw i3 alacağım tek Bmw olabilir ya.Hasta oluyorum o içindeki ahşap-teknoloji harmanına

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

Ben eve cift maas ana baba destegine ragmen zar zor denk getiriyorum. Arkadasim 90 bin tl leon aldi. Maaş 2000 tl var yok. Neymiş efendim evi varmiş kira aliyormuş. 6 ayda araba en uzun 55 km yol yapti. Km 1000 bile olmadi. Turşusunu kuruyor. Araba 1.6 tdi dsg..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım