Temizlik İçin Fiyat/Performans Ürünleri

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Dış temizlik: Sonax'ın konsantre şampuanını kullanıyorum
İç temizlik: Turtle Wax'ın cam ve torpido temizleyicisini kullanıyorum

Sizlerde kullandığınız Fiyat/Performans ürünlerini paylaşırsanız sevinirim.
(Özellikle lastik parlatıcı ve kapı döşeme temizleyicisi tavsiyesine ihtiyacım var)

6NVgB9.jpg

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Premium koruma ürünlerini tavsiye ederim. Butik detailing sitelerinde bulabilirsiniz
Ayrıca aracın içinde APC kullanabilirsiniz. Çok amaçlı bir üründür, çeşitli seviyelerde seyrelterek bir çok yerde kullanabilirsiniz
Lastik parlatma işi ile pek uğraşmadım. Ama DT forumda Meguiars Endurance ürününü baya övüyorlardı.
Diğer arkadaşlar farklı önerilerde de bulunabilir

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Premium koruma ürünlerinden kastınız, boya koruma vs. mi?
Lastikler güzel gözüksün diye 100 lira para vermem ucuz kaliteli f/p ürünü arıyorum

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Premium koruma ürünlerinden kastınız, boya koruma vs. mi?
Lastikler güzel gözüksün diye 100 lira para vermem ucuz kaliteli f/p ürünü arıyorum

Aracın içi için premium APC ürünü kullanabilirsiniz. Öyle çok uçuk kaçık fiyatı yok, 50-60 TL bandında alınabilir
Lastikler için de yapısına zarar vermeyecek herhangi bir ürün olabilir kanımca..

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Herkes dış ve iç temizlik için kullandıklarını yazarsa bu konuyu sabitleyebiliriz özellikle yeni başlayan ve merak salanlara oldukça bilgi verici olur diye düşünüyorum.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
3D WashNwax cilalı şampuan , 1:128 oranında konsantre . Güzel bir ürün tavsiye ederim .

Lastik parlatıcı olarak Autokit ve Sarp markanın jel lastik parlaticilarini tavsiye ederim .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
3D WashNwax cilalı şampuan , 1:128 oranında konsantre . Güzel bir ürün tavsiye ederim .

Lastik parlatıcı olarak Autokit ve Sarp markanın jel lastik parlaticilarini tavsiye ederim .

Autokit ürünleri rezalet, lastiklere zarar verir mi acaba lastik parlatıcısı?

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Bimde 3lu 4 lu arac ici temizlik setleri satiliyor. 15 16 tl bandinda. A101 dede gormustum. Deneyen varmi acaba.

Aman diyim uzak durun hocam, ne içerdiği belli değil o ürünlerin temizlik yapacağım diye beter edersiniz.

Bu markaların ürünleri kaliteli ve diğer markalara göre ucuz yani tam anlamıyla F/P ürünleri:
• Sonax
• Turtle Wax
• Valet pro
• Würth

Tabi ki bütçe varsa aşağıdaki markaların ürünleri harika fakat baya tuzlu.
• Gyeon
• Megiuars
• Auto Finesse

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Autokit ürünleri rezalet, lastiklere zarar verir mi acaba lastik parlatıcısı?
Sarp lastik parlatıcı yerli bir ürün jel , detailturkeyde konularına bakabilirsiniz . Bende uzun zaman kullandım şimdi çok vakit olmuyor kullanmaya . Bir zararını görmedim kullananlardanda zarar verdiğini duymadım .

Autokitin bahsettiğim ürünü ve Sarp muhtemelen aynı ürünler fakat ambalaj farklılıklarına sahipler , birkaç marka daha satıyor bu ürünleri . Benzinliklerde karşılaşabilirsiniz bu ürünlerle .

Autokitin diğer ürünlerinden memnun olan bende hiç duymadım :)

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Şampuan olarak ben de birebir aynı ürünü kullanıyorum, aliexpressten aldığım wash mitt ile beraber.
Lastik parlatıcı olarak SARP Jel çok tavsiye ediliyor ama bulmak biraz zor. Şans eseri Opet'te Sarp marka lastik parlatıcı buldum ama jel değil fısfıslı. 15 lira civarında bir fiyatı var. Ürün güzel yalnız suya dayanmıyor yağmurda falan direk gidiyor. Onun haricinde f/p olarak güzel.
Döşemelerde Valet Pro APC kullanıyorum fırçasıyla beraber. Aslında Auto Finesse Spritz de alacaktım koruma amaçlı ama fiyatlar uçmuş malum. Öyle kaldı o da.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım