Teyp - Müzik Çalar Önerisi

Sony VS Pioneer ?

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
2-3 aydır şunu kullanıyorum:
http://www.hepsiburada.com/pioneer-deh-x3950bt-oto-teyp-p-HBV000002F69J

Bluetooth bildiğin medeniyetmiş. Araba kullanırken hoparlörden telefonla konuşabilme falan büyük lüksmüş, onu öğrendim. Ses kalitesi falan zaten 10 numara. Ben telefonumdaki poweramp uygulamasından hep müzik dinlediğimden, zaten teybi sadece ilk aldığında bir kez ayarını yapıyorsun, sonra yine herşeyi telefondan. O sebeple kullanımı da çok rahat.

Ben 500TL'ye almıştım. Şimdi indirime girmiş, bütçen varsa kaçırma derim.

bu cihaz çok güzel ya. alfanın hoparlörleri de değiştiririm diye düşünerek aceleci davrandım gittim 250 liralık pioneer aldım. Hoparlörler alpine çıktı ertesi gün gittim aldığım yere bununla değiştireyim dedim kabul etmediler.... Ama çok hoş cihaz bu

Son düzenleme:

Obsession

Profesör
28 Ara 2016
69
38
1,020
Antalya
Merhabalar, Sony'nin DSX A200 model cihazını aldım ve taktırdım, gerek tuş hissiyatı gerek menü kullanımı açısından benim beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Şuan aracın fabrika çıkışlı hoparlörleri bulunuyor, dolayısıyla mükemmel bir ses alamadım, benim açımdan değişen tek şeyler öncekine göre daha teknolojik bir cihaza sahip olmam ve istediğim şarkıyı telefonum aracılığıyla aracımda dinleyebilmem oldu. Birkaç ay içerisinde hoparlörleri de değiştirip daha yüksek verim almayı umuyorum.

Özetle bu cihazı 200 küsür lira bütçe için tavsiye ederim.

Ürünü Şuradan Aldım : http://www.hepsiburada.com/sony-dsx...aepd_LqmO0S1PyatH1zLmt_5efmXo7nhoCZAgQAvD_BwE

Yardımlarınız için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım