KAPALI Ticari Taksicilere Araç Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpayozbek

Asfalt Kurutucu
25 Eki 2016
2
0
535
Bildiğiniz üzere taksiciler için ötv kaldırıldı ve taksiciler araçlarını yenilemeye başladılar. Bu fırsat varken ben de taksimi yenilemek istiyorum. Kafam da şu araçlar var ama biraz kararsız kaldım bana yardımcı olur musunuz; Toyota Corolla 1.4 dizel , Skoda Octavia 1.6 dizel , Hyundai Elantra 1.6 dizel , Renault Megane 1.5 dizel. Şuan Linea kullanıyorum ve hiç memnun değilim o yüzden Fiat'tan uzak duruyorum.
Kaliteli aynı zaman da konforlu sorun çıkarmayacak ve az yakacak bir araca ihtiyacım var.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,275
21,690
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ben olsam. ÖTV indirimi de var daha çok müşteri çekeceği kesin. En önemlisi ölümlü dünya be...
702-1-8c705117935e62f61f0c112c0e739e83.jpg

tarikgkl

Asfalt Kurutucu
1 Kas 2016
7
4
595
Sakarya
Az yakması ve uzun ömürlülüğünden dolayı dci motor seçebilirsin. Ben bu aralar Dacia Duster taksi görüyorum bol bol. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Zor bir soru hocam seçenekler kafa karıştırıyor bence ön planda olması gereken iki unsur dayanıklılık ve tüketim. Dayanıklılık konusunda araçları kullanan kişilere sormak lazım. Performans kullanışlılık açısından octavia fakat turbolu bir araç diğerlerinden çok yakacaktır ve diğerlerinden sağlam değildir. Corolla konforlu bir araç toyotaya da dayanıklı diyorlar ne kadar dayanıklı bilmem toyotam olmadı. Elantradan uzak durun derim. Megane ise tüketim konusunda 1.5dci gerçekten meşhur olmuş durumda dayanıklı mıdır bilmem fakat tutumlu bir araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım