Trafik Terörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bu konu, motorcu veya arabacı adam haklıydı konusu değil arkadaşlar.
Trafikte hepimizin canına kasteden bu 3 köpek gibi it sürüsünün hak ettikleri cezayı almaları dileğiyle.
Konuyu gündeme taşıdığı için AEA'ya da helal olsun.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Bu millet adam olmuyacak 2 saniye beklemediği için kavga edenler daha kotüsü hayatını kayıp edenler var bu sabırsızlık bu saygısızlık neden suçlu kim olursa olsun saygı göstermek lazım böyle insanların ehliyetine el koyup ömür boyu trafikten men edeceksin

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bi yerde daha görmüştüm bu videoyu, adamlardan denetimli serbestlikte olan falan varmış sanırım hepsi içerde, biraz da zor çıkarlar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bi yerde daha görmüştüm bu videoyu, adamlardan denetimli serbestlikte olan falan varmış sanırım hepsi içerde, biraz da zor çıkarlar
Hocam zaten normal, ahlaklı ve doğru düzgün bir insanın yapacağı işler değil bunlar. Bir insana böyle davranabiliyorsan zaten sabıkalı psikopatın teki olma olasılığın %90'dır. Bunun gibiler yine böyle birine çatacak ama büyük yanılıp hastanelik olana kadar dayak yiyecekler ki belki o tramvayla bir daha korkar da şerefsizlik yapamaz.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam zaten normal, ahlaklı ve doğru düzgün bir insanın yapacağı işler değil bunlar. Bir insana böyle davranabiliyorsan zaten sabıkalı psikopatın teki olma olasılığın %90'dır. Bunun gibiler yine böyle birine çatacak ama büyük yanılıp hastanelik olana kadar dayak yiyecekler ki belki o tramvayla bir daha korkar da şerefsizlik yapamaz.

Valla hocam sokaklarda o kadar çok var ki böyle psikopatlardan. Babam trafikte biraz agresiftir yaşında vermiş olduğu bi gerginlik var çok tartışma yaşıyoruz böyleleri yüzünden... Zonguldak'ta özellikle çok dayı var :D ordada fevkani üzerinde yol verme tartışması yaşamıştı ilk geldiği gün :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Valla hocam sokaklarda o kadar çok var ki böyle psikopatlardan. Babam trafikte biraz agresiftir yaşında vermiş olduğu bi gerginlik var çok tartışma yaşıyoruz böyleleri yüzünden... Zonguldak'ta özellikle çok dayı var :D ordada fevkani üzerinde yol verme tartışması yaşamıştı ilk geldiği gün :D
Aynen Zonguldak'ın belli bölgeleri var ve orada pek fazla tartışmaya girmemek gerek. Haklı olsan bile adamı 1 kişi görürsün, bi bakmışsın dükkanlarda bir sürü tanıdığı var etrafına doluşuveriyorlar. Benim babam da 67 yaşında ve agresif, millete çatıyor kabak benim başıma patlıyor. Yaşlı diye ona bir şey demiyorlar ama tek genç ben olduğum için olay hep bana dönüyor :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Aynen Zonguldak'ın belli bölgeleri var ve orada pek fazla tartışmaya girmemek gerek. Haklı olsan bile adamı 1 kişi görürsün, bi bakmışsın dükkanlarda bir sürü tanıdığı var etrafına doluşuveriyorlar. Benim babam da 67 yaşında ve agresif, millete çatıyor kabak benim başıma patlıyor. Yaşlı diye ona bir şey demiyorlar ama tek genç ben olduğum için olay hep bana dönüyor :)
aynen aynen yaş 61 bizde de, ben hep arada kalıyorum :D :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Dağdan gelmişler işte belli olmuyor mu konuşma tarzlarından?
Sırf bu yüzden İstanbul'da oturduğum dönem küte ile dolaşmayı falan düşünüyordum.
Bazısı var ki silahı geçtim sopayı görünce bile geri yapıyorlar.
Bazısı da benim gibi düşünüp küte taşıyor ki o zamanda sokaklar cs 1.6 spec herkes birbirine sallıyor.
İşte böylesi bi kere çıkacak karşına trafikte, çoluk çocuk olmayacak ardında, tanınmayacak hale gelene kadar...
Ama çocuk var bende işte sıkıntı.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
yanından bile gecmem böyle dağdan inme ayuların.. diyaloğa bile girmem.. tek güvendikleri varsa yanında silah başka bir puk yok bunlarda.. sonuna kadar haklıda olsanız bu ot beyinliler kendi bildiklerini okurlar. uzak durmak en iyisi!

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım