Türkiye'de Yılın Otomobili

Sizce Yılın Otomobili Hangisi?

• Volvo S90

Kullanılan: 34 34.0%
  • Toyota CHR

Kullanılan: 20 20.0%
  • Seat Ateca

Kullanılan: 3 3.0%
  • Renault Megane

Kullanılan: 10 10.0%
  • Peugeot 3008

Kullanılan: 15 15.0%
  • Mazda Mx5

Kullanılan: 4 4.0%
  • Honda Civic

Kullanılan: 14 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Arkadaşlar tamam, ortada dönen mantık modellerin piyasadaki durumuna göre belirleniyor olduğu üzerine. Belki kabul edebilirdim ancak, ben şu ana kadar Megane Sedan'ın belki 2 katı kadar C-HR gördüm. Aslında algıladığım 4-5 katı da, algıda seçicilik etkenini hesaba katıp 2 katı diyorum. Hem de C sınıfı sedana karşı yeni oluşan bir sınıf; crossover ya da C-SUV ya da B-SUV artık her neyse. O zaman pazar başarısı da kriter olamıyor. Bayii, yedek parça filan desek araba Toyota ve yerli üretim. Ötesi var mı? Fiyatlarına baksak Megane Sedan'la birbirlerine yakınlar. Öyle mantıksız uçuk kaçık bir fiyatlandırması da yok. Nesine baktılar, bagaj hacmine filan mı? :)

Özetle neresinden tutsam Megane Sedan'ı diğer modelleri bilmem ama en azından C-HR'ın önünde göremiyorum.
Bu yıl itibariyle Megane 2 kat fazla satılmış. Akşama devam ederiz değerlendirmelere yine. Teklif al detay araştır ambale oldum yine

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Megane 4 1.5 dci icon kullanıyorum 18 inç jant opsiyonuyla birlikte..
4-5 aydır kullanıyorum yaklaşık 10.000 km yol yaptim..
Araci sakin kullanan biriyim
Araçla alakalı konuşmak gerekirse gerçekten güzel bir araç olmuş. Özellikleri muazzam (anahtarsız giriş çalıştırma, koltuklarda masaj, navigasyon, sensörlü bagaj kapağı bkz:bmw 7, hiz sabitleyici, geri gorus kamerasi,park sensoru,degistirilebilir sanal ekran,led farlar, 8,7 inc ekran, yarim deri koltuklar vs..vs..) yani bu segmentte bu donanimda dizel bir arac almaniz zor..Bunun araci on plana cikardigini dusunuyorum
Ancak gelelim zurnanin zirt dedigi yere..
Kullanimina cok dikkat etmeme ragmen arka koltugun oldugu bolgeden trim sesi gelmeye basladi !! Cart,curt seklinde sesler gercekten can sikiyor. Arac henuz 10.000 km'de..Ilerleyen km'lerde nasil seslerle karsilasacagimi tahmin bile edemiyorum
Tam olarak fiyat/performans arabasi ancak bu sekilde sorunlarin daha 10.000 km'de bas gostermesi insani ciddi anlamda dusunduruyor

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
OtomotivGazetecileri‏ @OGDorg
Renault Megane: 2017 Türkiye'de Yılın Otomobili seçildi.

C9JpvqRWsAMzdho.jpg

Şaşırtıcı değil ama beklenilen de değil!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım