Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
TÜVTÜRK, araç muayene hizmetinde sosyal teması azaltacak, istasyon bekleme alanlarında oluşabilecek yoğunluğun önüne geçecek ve işlemleri kolaylaştıracak bir uygulama geliştirdi.
TÜVTÜRK, Koronavirüs pandemisi sürecinde çalışanlarının ve vatandaşların sağlığını korumaya yönelik projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. TÜVTÜRK Uygulaması ile vatandaşlar artık araç muayene sıra numaralarını akıllı mobil cihazları üzerinden de alabiliyor.
Bu uygulama sayesinde araç sahipleri kendi araçlarında veya diledikleri yerde sıralarını rahatlıkla takip edebiliyor. TÜVTÜRK bu uygulama ile hem istasyon alanlarında ki yoğunluğu hem de araç sahipleri arasındaki sosyal teması azaltmayı ve işlemlerin kolaylaştırılmasını hedefliyor.  TÜVTÜRK Uygulaması, Android sürümlü akıllı mobil cihazlar için Google Play Store, IOS sürümlü cihazlar için APP Store’dan “TÜVTÜRK” ismi ile aratılarak ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Akıllı telefon kullanmayan araç sahipleri ise sıra numaralarını...

Okumaya devam et...

G

Göktuğ

Ziyaretçi
Covid e yakalandıktan sonra,
Bu kadar insanımızı kaybettikten sonra,
Sizde doğru birşeyler yapmak adına,
BİRAZ GEÇ KALMADIK Mİ?

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
O iş öylece yapıldığıyla kalır. Aynı sistem hastanelerde de var ama bizim milletimiz sıra kendisinde olmasa bile gider o kapının ağzında gene bekler. Biraz içindeki gavurluktan belki önden girebilirim umuduyla, birazda biri önden torpille alınır korkusuna kişi kendinden bilir işi korkusuyla. Sağlamcı geçinen ama özünde temelsizlik güvensizlik barındıran bir milletiz. Ben kimsenin doğru dürüst kalabalık etmeden sırasını bekleyebileceğini düşünmüyorum :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
O iş öylece yapıldığıyla kalır. Aynı sistem hastanelerde de var ama bizim milletimiz sıra kendisinde olmasa bile gider o kapının ağzında gene bekler. Biraz içindeki gavurluktan belki önden girebilirim umuduyla, birazda biri önden torpille alınır korkusuna kişi kendinden bilir işi korkusuyla. Sağlamcı geçinen ama özünde temelsizlik güvensizlik barındıran bir milletiz. Ben kimsenin doğru dürüst kalabalık etmeden sırasını bekleyebileceğini düşünmüyorum :D
Hocam anladığım kadarıyla asıl tedbir, sıra alma aşaması için alınmış.
Yani muayene istasyonuna girince bir salona giriyordunuz orada numaramatikten sıra alıyor ve gişede onaylatıyordunuz, herhalde bu işlem telefon üzerinden yapılabilecek diye anladım ben.

Ki böyleyse güzel olmuş fakat geç kalınmış...

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,177
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Tuvturk ülkenin geri kalanına göre baya baya disiplinli bi yer benim gittiğim istasyonlarda öyleydi en azından. En medeniyetten uzak insana bile orda bi şekilde insan taklidi yaptırabiliyorlar :D Ama bu kadar disipline teknolojiye rağmen sadece nakit çalışan garip de bir yer, ödeme aşamasını da online olarak halledebilecek miyiz bu uygulamayla birlikte?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım