Twingo 2 RS gibi..

batuhanozgunes

Batuhan Özgüneş
Takipçi
16 Ocak 2022
1
19
20
25
Bursa , Muğla
Marka
Renault
Yaklaşık 1.5 yıl önce twingo 2 aracı aldım ufak ufak yurt dışından parçalar bularak rs dönüştürmek istiyorum buna jantlardan başladım Türkiyede 4 adet bulunmakta hepsi gümrük girişli . Jantları takınca tatlı bir go kart havası vermeye başladı virajcılığı çok iyi oldu 1.2 75 hp d4f motor kodlu renaultun clio 4 lerde kullandığı motor mevcut. sorularınız varsa yanıtlamayı isterim..
WhatsApp Image 2022-01-16 at 02.53.12.jpeg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,306
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İlk soruyu ben sorayım: hocam bu aracı nereden buldunuz ya :D nefis nefisss. Ülkede pek göremeyeceğimiz bir model. Güle güle kullanın :)

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Çok güzel, güle güle kullanın. Bu jantları da çok severim. Twingo 1 kadar sevmesem de bende bir dönem niyetlenmiştim Twi 2'lere, 2.araç olarak. Hatta 2019'un ortalarıydı yanlış hatırlamıyorsam tamda o ara gümrük çıkışlı 2 tane ilanda vardı. İkisi de 35 lira civarıydı, biri kırmızı 1.2, diğeri de aşağıda linkini bıraktığım renktendi. İkisinde de klima yoktu ondan almamıştım, keşke alsaymışım şu piyasanın geldiği hale bak şimdi :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
950 kilo hafiflikte bir araba icin motorunuz gayet yeterli. Degisik bir tercih ya da guzel bir risk almissiniz parca bakimindan ama bu kadar nadir olmasiyla ayri keyif verir

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım