ucuza uçak bileti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
arkadaşlar malumunuz benzin zamlarından dolayı uzun yola kendi aracımızla gitmek artık düşündürür oldu(tabi kendi açımdan).aynı maliyete uçak bileti bulunabildiğini duydum.ancak gelgelelimki birkaç site haricinde bu ucuza bulma olayının nasıl yapıldığını bilmiyorum.şuan ablamı ziyarete gaziantepe geldim ama gelene kadar otobüste 10 saat yol çekmek sıkıcı,bunaltıcı ve çok uzun :( şimdiden dönüş yoluu düşünür oldum ve oyüzden uçakla dönmek istiyorum.otobüs bileti fiyatına uçak bileti yakalanabiliyormuş.ben biletall.com ve enuygun.com siteleri gibi birkaç yere baktım erken rezervasyon dışında ucuza gelmiyor.bunun yolu yordamı nedir acaba.bir arkadaşım biliyordu ama askere gidince sorma imkanım kalmadı.varmı bu konuda derdime derman olacak yöntemi bilen :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,280
1
9,427
4,970
kocaeli
Önceden alırsanız uygun oluyor , thy yemekli oluyor genelde Atlasjette öyle pegasus = aç ve susuz :)
Markaların kendi siteleri en ucuzu oluyor genelde

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Biz üç dört ay önceden Pegasustan Antalya-Adana biletini 25 liraya alıyorduk fakat öyle bir iki hafta önceden alacaksanız ucuzluk beklemeyin. Bla Bla Car falan vardı bir ara, öyle bir yöntem düşünülebilir.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Bilet fiyatları çok değişkenlik gösteriyor. Thy almanızı tavsiye ederim ondada en uygun fiyatlar salı-çarşamba günleri için oluyor ama en geç 1.5 ay öncesinden almanız lazım.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
arkadaşlar işte mesele o önceden alma olayına girmeden halledebilmek.arkadaşım son dakikada yada 1gün kala bile bulabiliyordu ama samimiyetim okadar çok olmadığı için ve askerde olduğundan nasıl yaptığını öğrenemedim.aramızda kullanıp yöntem vardır ama şimdiden verdiğiniz siteleri bir kurcalayayım

KeremDK

Profesör
2 Şub 2017
204
203
1,185
istanbul
hocam thyde çalışıyorum, pzt çarş cuma full folu oluyor, bazen son gün aldığında 45tlye bile alabiliyorsun, thy'de yemek vs herşey sınırsız pgsdeki gibi bi suya 5 lira vermiyorsun, gerçi iç hatlar gidiyorsan bi sıkıntı yok,yanına alırsın:) ama koltuk aralığı olsun uçaklar olsun gerçekden otobüs gibi:D

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
hocam thyde çalışıyorum, pzt çarş cuma full folu oluyor, bazen son gün aldığında 45tlye bile alabiliyorsun, thy'de yemek vs herşey sınırsız pgsdeki gibi bi suya 5 lira vermiyorsun, gerçi iç hatlar gidiyorsan bi sıkıntı yok,yanına alırsın:) ama koltuk aralığı olsun uçaklar olsun gerçekden otobüs gibi:D
peki o son anda okadar ucuza alabilmek için nereden yapılıyor :D o kısmı bi çıtlatıversen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım