Ülkemizde ki S2000'ler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Ülkemizdeki s2000ler hakkında neler düşünüyorsunuz ?

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
231
226
1,185
İstanbul
Marka
BMW
Sağolun, Allah kimsenin başına vermesin. böyle S2000 gördüğüm yere atlıyorum istemsizce. Bu otomobili bir türlü sevememiştim, o da tuz biber oldu. Hondacı tayfanın özellikle uzak tutulması gereken bir otomobil. 100 hp civic kullanmaya benzemediğini hiçbirine anlatamıyorsunuz...
Başınız sağolsun.

Açıkcası artık düşünemiyorum. Bir zamanlar her gencin olduğu gibi hayalimdi. Hala daha direksiyonuna geçmeyi çok isterim ama ne temizi kaldı ne de uygun fiyatlısı. Ülkemizde kullanıcı kişilerden dolayı birer yapboz oldular.

Son düzenleme:

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Başınız sağolsun.

Açıkcası artık düşünemiyorum. Bir zamanlar her gencin olduğu gibi hayalimdi. Hala daha direksiyonuna geçmeyi çok isterim ama ne temizi kaldı ne de uygun fiyatlısı. Ülkemizde kullanıcı kişilerden dolayı birer yapboz oldular.
S2000 gerçekten çok zevkli kullanması ben bi kere kullandım oda söküktü boyaya gideceği için

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım